Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 özellikleri ile heyecan yaratıyor

iPhone 14 özellikleri ile heyecan yaratıyor

iPhone 14’ün bu yıl gelecek en büyük akıllı telefon lansmanı olduğunu düşünmüş olabilirsiniz – sonuçta, her yılın son birkaç ayı genellikle Apple ve en yeni cihazları tarafından yönlendiriliyor – ancak yanılıyor olabilirsiniz.

iPhone 14 özellikleri ile heyecan yaratıyor. Görünüşe göre Xiaomi 13 ondan çok önce piyasaya sürülebilir ve umduğumuz kadar heyecan verici olursa, Apple’ın üzerindeki şimşeklerden bir kısmını çalabilir. Bu, iyi haberi paylaşmak için Çin sosyal medya platformu Weibo’ya giden en iyi sızıntı yapan Dijital Sohbet İstasyonundan geliyor.

iPhone 14 hayal kırıklığı

Görünüşe göre, Xiaomi 13 Kasım 2022’de piyasaya sürülebilir – Xiaomi 12 Aralık 2021’de piyasaya sürüldüğü için bu beklenenden daha erken. Sızıntı, ilerlemenin geçen yıldan bir ay önce olduğunu ve bunun daha erken bir lansmana işaret edeceğini söylüyor.

Bunların hepsi Xiaomi’nin amiral gemisinin Çin lansmanı ile ilgili – Aralık ayından çok sonra neden sadece 12’nin reklamlarını gördüğünüzü merak ediyorsanız, bunun nedeni küresel lansmanın Mart 2022 olmasıydı. Bu modelin Xiaomi 13 için tekrarlanmasını beklerdik.

iphone 14

iPhone 14 özellikleri ile heyecan yaratıyor

Dijital Sohbet İstasyonu doğru tahmin ediyorsa, Xiaomi 13 bir ay önceden gelebilir ve bu nedenle Apple’ın en yeni iPhone’larına daha yakın bir rakip olabilir; bu, şaşırtıcı derecede erken bir lansman olsa da, muhtemelen bundan çok önce gelmeyecektir. Ayrıca, küresel lansmanını Samsung Galaxy S23 ailesi ile aynı zamanda gerçekleştirebilecek olan küresel tanıtımın da ileri sürüldüğünü görebiliriz.

iPhone 14

Sızıntı, yeni telefonların – çoğulluğa dikkat edin: telefonlar –  muhtemelen standart modelin yanında bir Xiaomi 13 Pro anlamına geliyor – Snapdragon 8 Gen 2 yonga setini alacak (12 modelin 8 Gen 1’e sahip olduğu göz önüne alındığında, bir olasılık) ve Android 13 kullanacak, telefonlardan biri (muhtemelen daha büyük olanı) 2K ekrana sahip olacak.

Bu özelliklerin hiçbiri oyunun kurallarını değiştirmiyor – temelde tam olarak beklediğimiz gibi – ancak bu yaklaşan telefon serisiyle ilgili bir resim çizmeye başlıyorlar.

Pokémon Snap 24 Haziran’da Switch Online’a geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting