Ana SayfaGenelPokémon Snap 24 Haziran'da Switch Online'a geliyor

Pokémon Snap 24 Haziran’da Switch Online’a geliyor

Modern versiyondan çok orijinal Pokémon Snap oyununu oynamakla mı ilgileniyorsunuz? Eğer durum böyleyse size iyi bir haberimiz var. İşte tüm detaylar.

Artık Pokémon Snap oynamak için Nintendo 64’ünüzü çıkarmanız gerekmeyecek. Nintendo, Genişletme Paketi ile Switch Online’a abone olan oyuncular için 24 Haziran’da N64 oyununu piyasaya sürüyor. Switch’e özgü geliştirmelerden henüz bahsedilmedi ancak bazı yeni özellikler eklenecek. Örneğin Switch, Facebook veya Twitter’da yayınlamak için ekran görüntüleri yakalamanıza izin vereceğini duyurdu.

Pokémon Snap 24 Haziran'da Switch Online'a geliyor

Pokémon Snap muhtemelen sizi Genişletme Paketini tek başına almaya ikna etmeyecek. Paper Mario ve Kirby 64 gibi klasiklerle birlikte daha ilgi çekici bir versiyon olacak. Nintendo, Switch Online’ın N64 döneminin daha iyi bilinen oyunlarından bazılarıyla genişletilmiş kitaplığını hala genişletmekle meşgul ve günümüzdeki benzerleri olan başlıklar eklemeye devam edecek. Pokemon yediden yetmişe bir sürü hayranı olan ve hala çok sevilen bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Hal böyle olunca da artık anime serisi devam etmese de hayranları mutlu edecek içerikler gelmeye devam ediyor diyebiliriz.

Bir dönem hayranlara özel Pokemon Go oyunu da sunulmuştu. Kendi pokemonlarınıız yakalamanıza olanak tanıyan bu oyun kısa sürede popüler oldu ancak ardından koronanın gelmesiyle oyunun oynanma oranları düştü. Buna rağmen seri ve seriye bağlı oyunlar popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu kapsamda orijinal oyun da piyasaya geri dönecek.

TSMC’nin 3nm yongaları 2023’ün başlarında piyasaya sürülecek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting