Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 özellikleri ile ilgili can sıkıcı detay

iPhone 14 özellikleri ile ilgili can sıkıcı detay

Apple hayranları yeni iPhone modelini görmek için yavaş yavaş geri sayıma başlarken, ünlü analiz Ming-Chi Kuo, kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı.

iPhone 14 özellikleri ile ilgili can sıkıcı detay. Apple için yılın en önemli aylarına oldukça yaklaştık. Bildiğiniz gibi istisnalar haricinde yıllardır yeni iPhone modellerini tanıtmak için Eylül ayını seçen Amerikalı teknoloji devinin, bu yıl da aynı stratejisine sadık kalması bekleniyor. Her ne kadar henüz Temmuz ayının başlarında olsak da, teknoloji dünyası için 2-3 aylık süre oldukça kısa bir zaman anlamına geliyor.

iPhone 14 Pro Max

İşte lansman tarihinin yaklaşması ile birlikte yeni iPhone modeli hakkında söylentiler de artmaya başladı. Bugüne kadar ortaya atılan iddialara baktığımız zaman, yeni iPhone serisinin 4 farklı modelle karşımıza çıkacağı kesin gibi bir şey. Buna göre Eylül ayında muhtemelen iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerini göreceğiz.

iphone 14

iPhone 14 özellikleri ile ilgili can sıkıcı detay

Bununla birlikte ünlü analiz Ming-Chi Kuo tarafından ortaya atılan iddialara göre, Apple yalnızca iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde yeni işlemci setini kullanacak. Diğer iki model ise, selefleriyle hemen hemen aynı işlemciden güçlerini alacaklar.

iphone ios güncellemesi
TORONTO, CANADA – June 30, 2020: Person getting a phone call on their iPhone, while using Apples newest operating software iOS 14. Which adds a non-full-screen answering feature.

Tabi böylesi bir durumda kullanıcıların ilgilerinin yoğun olarak Pro modellerine kayması ve bu durumun da bir seri halinde iPhone 14 fiyatlarını yukarıya doğru baskılaması manasına geliyor. Tabi bunların hepsi şu an için bir söylenti. Gerçek durumu görmek içinse sadece birkaç ay daha beklememiz yeterli.

CAPSTONE uydusu karanlıkta kayboldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting