iPhone 13 tanıtım tarihi belli oldu

iPhone 13 serisi hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor!

Apple’ın büyük bir heyecanla beklenen İphone 13 serisi ile ilgili resmi bir açıklama yapıldı.

iPhone 13 tanıtım tarihi belli oldu. iPhone sevenlerin büyük bir merakla beklediği iPhone 13 serisinin tanıtım tarihi belli oldu. Merakla beklenen iPhone 13 serisi 14 Eylül tarihinde tanıtılacak.

Sonbaharın ilk haftasını geride bıraktığımız günlerde ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yaptığı iPhone 13 tanıtım haberi Apple sevenleri heyecanlandırdı. Eylül ayında yapacağı bir etkinlik ile iPhone 13’ü tanıtacak olan Apple bu etkinlikte aynı zamanda birkaç aydı beta sürümü test edilen İOS 15’ide görücüye çıkaracak.

Gözler İphone 13 serisinde olacak

14 Eylül Salı günü yapılacak olan Apple etkinliğinin gözdesi İphone 13 serisi olacak. Akıllı telefon iPhone 13 serisi İphone 13, İphone 13 mini, İphone 13 Pro ve İphone 13 Pro Max olmak üzere dört modelden oluşacak.

Apple bir sonraki etkinliğini 14 Eylül'de gerçekleşecek

iPhone 13 serisinde alışılmış İphone modellerinden farklı bir özellik karşımıza çıkıyor. Yeni iPhone 13 ailesinde diğer iPhone’lardan farklı olarak daha küçük bir çentik bulunacak. iPhone 13 serisinde ekran tarama hızı 120 Hz olacak.

Apple’ın 14 Eylül’de yapılacak etkinlikte heyecanla beklenen iPhone 13 serisi dışında Apple Watch Series 7 olarak adlandırılacak yeni akıllı saatini de tanıtması bekleniyor. Watch Series 7’nin yeni ve daha büyük bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Etkinlikte Apple Watch Series 7 dışında Airpods kulaklığın da tanıtılması bekleniyor.

iPhone 13 serisinin fiyatları ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da iPhone 12 serisinden 50 dolar daha pahalı olması bekleniyor.

MediaTek yüzde 43’lük bir pazar payı yakaladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir