Ana SayfaAppleiPhone 11 tanıtım tarihi sızdı! İşte o tarih!

iPhone 11 tanıtım tarihi sızdı! İşte o tarih!

iPhone 11 tanıtım tarihi iOS 13 Beta 7 güncellemesi ile ortaya çıktı. Bakalım Apple, iPhone 11 modellerini ne zaman tanıtacakmış?

Cupertinolu teknoloji devi Apple’ın, her yıl Eylül ayında bir etkinlik düzenleyip yeni iPhone modellerini tanıttığını biliyoruz. Apple, bu yılın yine Eylül ayında etkinlik düzenleyecek ve iPhone 11 modellerini sergileyecek. Şimdi ise geliştiriciler için yayınlanan iOS 13 Beta 7 güncellemesi ile Eylül ayındaki etkinliğin kesin tarihi belli oldu.

İşte iPhone 11 tanıtım tarihi!

Gelen bilgilere göre; Apple, 10 Eylül 2019 tarihinde iPhone 11 modellerini tanıtacak. iOS 12, iOS 11 ve iOS 10’un Beta sürümünde ortaya çıkan etkinlik tarihlerinin doğru çıkması, bu tarihi doğruluyor. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan 10 Eylül’deki etkinlikte; iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin sergilenmesi bekleniyor.

İsimlendirme konusunda bu yıl yeniliğe gidecek olan Apple, iPhone 11 Pro modellerinde aynı iPad Pro’da olduğu gibi Apple Pencil desteğine yer verebilir. Dünyanın en hızlı yonga seti Apple A13 yonga setinden beslenecek olan iPhone 11 Pro modelleri 4 GB RAM ile hız konusunda rakiplerine korku salacak.

iOS 13 Beta 7 güncellemesi çıktı! İndir!

Kamera konusunda ise Apple bu yıl üçlü kamera kurulumuna geçiş yapacak. Bu kameraların kare şeklinde telefonun arka sol üst bölümüne konumlandırılması bekleniyor. Sızıntılarda gördüğümüz kadarıyla bu tasarımın oldukça çirkin olduğunu belirtelim.

iPhone 11 tanıtım tarihi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting