Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 12 tanıtım tarihi sızdı! Bu sefer geliyor!

iPhone 12 tanıtım tarihi sızdı! Bu sefer geliyor!

Apple’ın ertelediği iPhone 12 nihayet geliyor. Merakla beklenen iPhone 12 tanıtım tarihi bu sefer belli oldu. İşte o tarih!

Apple, geçtiğimiz haftalarda düzenlemiş olduğu etkinlikte maalesef ki yeni iPhone modellerini tanıtamamıştı. Koronavirüs pandemisinden dolayı iPhone 12 tanıtım tarihi ertelenmişti. Bugün ise gelen bilgilere göre bu erteleme fazla uzun süremeyecek. Hollanda’dan gelen bilgilere göre; Apple, 13 Ekim 2020 tarihinde iPhone 12’leri tanıtacak.

Pandemiden dolayı yine online olarak düzenlenecek olan bu etkinlikte Apple tam 4 farklı model tanıtacak. iPhone 12 mini, iPhone 12, 12 Pro ve 12 Pro Max modellerini tanıtacak olan Apple, tüm modellerde işlemci tarafında Apple A14 kullanacak.

Samsung Galaxy S21 Ultra modelinde batarya sürprizi: Elektrik trafosu gücünde!

RAM konusunda 3 GB ve 4 GB RAM’i tercih edecek olan Apple, kamera bölümünde ana modeller ile Pro’ları ayıracak. Ana modellerde ikili kamera kurulumu yer alacakken, Pro modellerde üçlü kamera kurulumuna ek olarak LiDAR tarayıcı yer alacak.

LiDAR tarayıcı sayesinde derinlik algılama konusunda seviye atlayacak olan iPhone 12 Pro modelleri, muhtemelen en iyi AR kameraya sahip telefon unvanını eline alacak. Dünyanın en gelişmiş ve en hızlı yonga seti Apple A14 ile rakiplerini yanına yaklaştırmayacak olan Apple, fiyat konusunda da aynı performansı sergileyecek.

iPhone 12 tanıtım tarihi

iPhone 12’nin fiyatı rakiplerinden 100 dolar daha pahalı olacak gibi görünüyor. Türkiye konusuna hiç girmiyoruz bile. 15.000 TL’ye iPhone 12 satın almaya hazır olun diye şimdiden Spoiler verelim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU