iPad 5’in Ne Zaman Çıkacağını Biliyor musunuz? İşte Cevap..


Apple Tablet piyasasında rakipleriyle savaşmaya devam ediyor. Tabii ki iPad hala piyasanın lideri fakat Apple kullanıcılarına yeni ürünler sunarak pazarını büyütmeyi hedefliyor. 

Toplam Tablet satışlarına baktığımızda iPad’in markalar arasında en çok satan Tablet PC modelini olduğunu görüyoruz. iPad Mini’de abisinin yolundan ilerleyerek kendi kategorisinde birinciliğe oynuyor. Firma çok yakın süre içerisnde tanıtmayı planladığı iPad Mini 2 modeline ek olarak bu yılın Haziran ve Ağustos ayları arasında yeni bir iPad (iPad 5) modeli daha tanıtmayı planlıyor. iPad 5
Eski iPad’lerde olduğu gibi yeni iPad’inde de 9.7 inç ekran kullanacak olan Apple yeni ürününü donanım açısından bir kademe daha ileriye taşıyıp performans tutkunlarını sevindirecek. Tayvan’ı malzeme tedarikçilerinden gelen bilgi de 9.7 inç ekrana sahip modelin Haziran ayının ardından piyasada olacağı yönünde. Apple öncelikle iPad Mini 2 modelini tanıtacak ve ardından piyasaya sürecek. Ve Haziran ayında ise 9.7 inç ekrana sahip yeni iPad 5 modelini tanıtarak muhtemelen Haziran ayı sonu veya Temmuz ayı başında piyasaya sürecek.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin