Ana SayfaHaberApple’ın Yeni Çıkaracağı Retina Ekranlı iPad Mini’nin Fiyatı Ortaya Çıktı!

Apple’ın Yeni Çıkaracağı Retina Ekranlı iPad Mini’nin Fiyatı Ortaya Çıktı!

Tayvan’lı endüstri üreticilerinden gelen bilgilere bakılırsa Apple’ın yeni Tablet PC’si iPad Mini Mart ayı içerisinde tanıtılacak ve ürünün fiyatı 200 doların hemen üzerinde konumlandırılacak.

Apple2ın önümüzdeki ay içerisinde tanıtacağı  beklenen yeni iPad mini tablet PC’si üzerinde 2048 × 1536 piksel çözünürlüğe sahip retina ekran kullanması bekleniyor. Hali hazırda satışta bulunan iPad mini modeli üzerinde Apple 1024 x 768 piksel çözünürlüklü 7.9 inç ekran kullanıyor. Yeni iPad Mini üzerinde sadece bu ekranı güncellemesi beklenen Apple’ın tasarım konusunda da değişikliğe gitmesi beklenmiyor. iPad mini
Tayvan’dan gelen haberler sadece bununla sınırlı değil. Apple’ın Yeni iPad mini modelinin maliyetinin de 188 dolar olduğu söyleniyor. Bu bedeller göz önüne alındığında da Apple’ın yeni iPad Mini modelini agresif bir fiyatla 220 ila 230 Dolar arasında satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu yeni fiyata inanmak biraz güç. Çünkü Apple’ın hali hazırda satışta bulunan iPad Mini modeli Amerika’da 329 dolardan satışa sunuluyor. Belki de Apple yeni ipad Mini modeli çıktığında aynı fiyat politikasına devam edecek ve 1024 x 768 piksel ekranlı eski modelini 220 ila 230 dolar arasında satışa sunacak. Bu teorinin kulağa daha hoş geldiği söylenebilir.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU