Ana SayfaAppleApple Mart Ayında İki Yeni iPad’ini Tanıtacak

Apple Mart Ayında İki Yeni iPad’ini Tanıtacak

Son dönemde Apple’ın iPhone akıllı telefonu hakkında fazlasıyla spekülasyon yaratılsa da firma Mart ayının son günlerine doğru iki yeni iPad modelini tanıtmayı planlıyor.

5. Jenerasyon iPad modelini ve iPad Mini’nin güncellenmiş halini kullanıcılarının beğenisine sunacak olan firma şimdilik bu konuda ser verip sır vermiş değil. Geçtiğimiz yılın son günlerin doğru Apple’ın yeni Tablet PC’leri hakkında birkaç söylenti çıksa da bunun ardı gelmedi. Firmanın Mart ayının son günlerinde yapacağı büyük tanıtım ile iki yeni ürününü çıkarması bekleniyor. Bunlardan yeni iPad Mini modeli ilk jenerasyonla tasarım açısından aynı hatlara sahip olacak. iPad Mini üzerindeki tek güncelleme ise ekran üzerinde yapılacak ve ekran Retina çözünürlüğüne yükseltilecek. ipad
5. Jenerasyon iPad ise tasarım konusunda değişikliklerle karşımıza çıkacak. Bu yeni iPad’i üzerinde A6X işlemcisini kullanacak olan Apple tasarım konusunda da iPad Mini’ye yakın bir düzenleme ile yeni ürününü kullanıcıların beğenisine sunacak. Bu yeni ürünün donanım özellikleri açsından üstün bir performans sunması da bekleniyor. Yeni jenerasyon ürünlerin tanıtılmasının ardından eski ürünlerin fiyatı birazcık da olsa düşürülecek. Özellikle Apple ilk jenerasyon iPad Mini modelinin üretimine devam edecek. Piyasada iki iPad Mini modeliyle varlık gösterecek firma kullanıcıların fiyat alternatifli modeller sunarak her kategoriden kişiye hitap etmeyi düşünüyor. İlk Jenerasyon iPad mini modelinin fiyatının oldukça uygun bir bedele gerilemesi bekleniyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU