Ana SayfaAppleRetina Ekranlı iPad’in Fiyatı Belli Oldu!

Retina Ekranlı iPad’in Fiyatı Belli Oldu!

Dün gelen haberlerin aksine Apple’ın yeni tanıtmayı planladığı Retina ekranlı 2. Jenerasyon iPad Mini’nin fiyatına zam yapacağı söyleniyor.

Son günlerin en merak edilen konularından biri olan Apple’ın Mart ayı içerisinde tanıtmasını beklediğimiz yeni Retina ekrana sahip iPad Mini modelinin fiyatının eski jenerasyon modeline göre biraz daha pahalı olacağı yönünde haberler var. Apple’ın 1. Jenerasyon iPad Mini’si 1024 x 768 piksel çözünürlüğe sahip ve yapılan hesaplamalara göre bu ürünün Apple maliyeti 188 dolar olarak hesaplanıyor. ipad mini
Apple’ın yeni çıkaracağı retina ekranlı iPad Mini modeli ise 2048 x 1536 piksel çözünürlüğe sahip olacak ve bu yeni ürünün Apple’a eski jenerasyona göre 12 dolar daha fazla bir bedele mal olacağı söyleniyor. Yeni Retina ekranlı ürünün son kullanıcı fiyatının da yaklaşık 349 dolar olacağı söyleniyor. Hali hazırda satışta bulunan 1. Jenarasyon iPad Mini 329 Dolardan satışa sunulmakta. 2. Jenerasyon iPad Mini çıktığında ise bu ürünün fiyatının da düşmesi bekleniyor. Fakat ne kadar düşeceği ise bilinmiyor. Bazı söylentilere göre 200 dolarlar seviyelerine inecek ama biz böyle bir şeyin gerçekleşeceğini düşünmüyoruz.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting