Ana SayfaCep TelefonuSamsung Galaxy S4'ün Çıkış Tarihi Gecikebilir!

Samsung Galaxy S4’ün Çıkış Tarihi Gecikebilir!

Bu haber belki de Sammsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü bekleyen birçok kullanıcıyı üzecek.

Samsung’un Mart ayının 14’ünde tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi modeli Galaxy S4 tanıtım tarihinde bir gecikme söz konusu değil fakat ürünün satış tarihi birazcık ötelenecekmiş gibi duruyor. Bunun başlıca nedeni firmanın exynos 5 octa işlemcisiyle yaşadığı sorunlardan kaynaklanıyor. Sorunun işlemcilerin üretiminden kaynaklanması Samsun mühendislerini zora sokmuş durumda. Gelen haberlere göre ürünlerin gecikmesindeki neden işlemci üzerindeki bir mühendislik hatasından kaynaklanıyor. Tabii ki bu sadece bir söylenti. Belki de Samsun malzeme tedariki konusunda zorlanıyor ve işlemcilerin üretimi bu yüzden gecikiyor. Ürünün tanıtımının ardından tüm bu bilinmeyenler gün yüzüne çıkacak.samsung-galaxy-s4

Samsung Galaxy S4 özellikle 5 inç Full Hd ekran desteğiyle öne çıkıyor. Ürün üzerinde Samsung yeni exynos 5octa işlemcisini kullanacak. 8 çekirdekli bu işlemci yüksek bir performans sunmak için tasarlanmış. Galaxy S4’ün Mart ayında tanıtılıp ardından Nisan ayında satışa sunulması bekleniyordu. Muhtemelen bu gecikme ile ürün Haziran ayının ardından satışa sunulacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU