Ana SayfaAppleiOS 16 özellikleri kullanıcıları büyük oranda tatmin edecek

iOS 16 özellikleri kullanıcıları büyük oranda tatmin edecek

iOS 16 özellikleri kullanıcıları çok büyük oranda tatmin edecek gibi görünüyor. Özellikle son dönemlerde bu işletim sisteminin reklamı çok yapılmıştı.

Apple tarafından her yıl gerçekleştirilen konferans iOS 16 özellikleri ile ilgili tüm detayları gösterecek. Ancak elimizde bazı bilgiler daha şimdiden mevcut. Bu etkinlik ile birlikte Apple bugüne kadar gösterebileceği en iyi performanslardan bir tanesini gösterecek.

iOS 16 özellikleri

Yeni işletim sistemi ile birlikte gelecek olan özelliklerden ilki mesajlar uygulamasının sesli mesajlara sunacağı bazı avantajlar olacak. Ayrıca sağlık uygulaması için uyku takibi özelliğinin eklenmesi planlanıyor. Acil durumlar, uydudan iletişim ve bildirimlerde yine bazı ek özellikler gelecek.

iOS 16 özellikleri kullanıcıları destekleyecek

Yeni iOS işletim sistemi çok fazla avantaj sunacak gibi görünüyor. Üstelik konferansta tanıtılacak olan tek ürün iOS 16 olmayacak. Aynı zamanda iPadOS 16 dağıtımı gerçekleştirilecek. Yeni güncelleme ile birlikte iPad modelleri adeta dizüstü bilgisayar olacak.

iOS 16 özellikleri

Bugüne kadarki en büyük güncellemelerden bir tanesinin iPad modelleri için gelmesi bekleniyor. Tüm bunlara ek olarak watchOS 9 yeni güç tasarruf modu sağlayacak. Akıllı saatler spor ve sağlık takibini rahatlıkla geliştirebilecek. Yeni konferansta Apple adeta şov yapacak.

Yeni Mac Pro bilgisayar beklentisi

Mac Pro bilgisayar modellerine bir yenisi daha eklenecek gibi görünüyor. Apple macOS 13 ile birlikte aslına bakacak olursak birçok yenilik getirmişti. Mesajlar, notlar, mail ve Safari gibi uygulamaların tasarımları önemli ölçüde değişti.

iOS 16 hatalar nedeniyle ertelenebilir

Yeni Apple marka bilgisayar modelleri ile birlikte kullanıcıların ilgisinin bu yöne çekilmesi amaçlanıyor. Yani ABD’li teknoloji devi sadece iPhone modeller ile ön planda olmak istemiyor. Aynı zamanda tüm cihazlarda kullanıcıların beğenisini kazanmaya gayret gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting