Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram DM için yeni özellik peşinde

Instagram DM için yeni özellik peşinde

Instagram DM için yeni özellik üzerinde çalışıyor. Twitter’ın direkt mesajlardaki ifade özelliği çok yakında Instagram’a gelebilir.

Facebook’un bünyesinde yer alan Instagram, geçtiğimiz haftalarda iOS 13 kullanıcıları için siyah temayı kullanıma sunmuştu. Siyah temadan sonra çalışmalarına hız kesmeden devam eden popüler fotoğraf ve video paylaşma platformu, şimdilerde ise Direkt Mesajlar için çalışmalar yapıyor.

Instagram DM için yeni özellik ekleyecek!

Bir süre önce Instagram’ın Direkt Mesajlar’ın web sürümü üzerinde çalıştığı açıklanmıştı. Bugün ise Direkt Mesajlar için ifadeler özelliğinin geleceği ortaya çıktı.

En çok takipçiye sahip Twitter hesapları 2020 Ocak

Bildiğiniz gibi Twitter, geçtiğimiz gün iOS ve Android kullanıcıları için Direkt Mesajlar özelliğine ifadeler özelliğini eklemişti. Bu sayede kullanıcılar mesajları ifadeler ile cevaplayabiliyordu. Aynı iMessage ve Facebook Messenger’da olduğu gibi.

Şimdilerde ise bu özellik Instagram’ın mobil uygulamalarına entegre edilmek isteniyor. Bu sayede kullanıcılar DM’lerini ifadeler ile cevaplayabilecek.

Bu özelliğin önümüzdeki ay kullanıma sunulacağını düşünüyoruz. iOS ve Android’e gelecek olan ifadeler özelliğinin daha sonra Web sürüm etkin olduğunda web’den de kullanılabileceğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting