Ana sayfa Sosyal Medya Instagram anketleri için yeni özellik geldi!

Instagram anketleri için yeni özellik geldi!

Instagram anketleri için bugün yeni özellik kullanıma sunuldu. Instagram anketleri artık direkt mesaj hikayelerinde de kullanılabiliyor. İşte yeni özeliğin tüm detayları!

Facebook’un bünyesinde yer alan Instagram, Snapchat‘i bitirmek için yeni hamleler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda anket özelliğini hem gönderi hem de hikayeler bölümü için kullanıma sunan Instagram, bu özelliği şimdi de direkt mesaj hikayelerine sunuyor.

Instagram anketleri için yeni özellik!

Emoji kaydırgacı ve Sorular ile anket seçeneğini çeşitlendiren Instagram, direkt mesaj hikayeleri üzerinden anket yapma imkanı sunarak kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. Örneğin; bir anket düzenlemek ancak bu ankete belli başlı kişilerin katılmasını istiyorsanız; yeni özellik ile Instagram direkt mesajlar üzerinden anketinizi cevaplatabilirsiniz.

Instagram anketleri

Şimdilik başta iOS olmak üzere bazı Android kullanıcıları için de kullanıma sunulan direkt mesaj hikayeleri üzerinden anket oluşturma özelliği, yakında herkes için kullanılabilir olacak. Eğer bu özelliği henüz kullanamıyorsanız, App Store veya Play Store‘dan Instagram’ı güncelleyip, özelliğin size sunulmasını bekleyebilirsiniz.

Instagram için önemli güncelleme!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler