Ana sayfa Sosyal Medya Instagram direkt mesajlar özelliği web sürümüne geliyor

Instagram direkt mesajlar özelliği web sürümüne geliyor

Instagram direkt mesajlar özelliği web sürümünde test edilmeye başlandı. Çok yakında Instagram’ın web sürümü üzerinden arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceksiniz.

Facebook’un bünyesinde yer alan Instagram, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Instagram’ın şimdi de direkt mesajlar özelliğini mobilden sonra web sürümüne de getireceği ortaya çıktı. Belli başlı kullanıcılar üzerinde test edilen bu özelliğin çok yakında herkesin beğenisine sunulması bekleniyor.

Instagram direkt mesajlar özelliği Web’e geliyor

Mobil veya masaüstü cihazlarınız üzerinden Instagram’a web tarayıcısı üzerinden giriş yaptığınızda sol üst bölümde direkt mesajlar butonu yer alacak. Buna tıklayarak arkadaş listesinizden dilediğinize mesaj atabileceksiniz.

Apple Facebook’a resmen savaş açtı!

Özellikle sürekli PC başında olanlar için muhteşem bir yenilik olacak olan bu özelliğin Mart ayı içeriside kullanıma sunulacağını düşünüyoruz. Son olarak Instagram’ın en çok beklenen özelliklerinden olan koyu mod özelliği için henüz bir girişimin bulunmadığını belirtelim.

Bakalım Facebook bünyesinde yer alan Messenger, WhatsApp ve Instagram için koyu mod özelliğini 2019 yılı içerisinde kullanıma sunacak mı?

instagram direkt mesajlar

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler