Injustice 2 zırh sistemi nasıl çalışıyor?

Injustice 2

DC evrenindeki karakterlerin yer aldığı dövüş oyunu Injustice 2 için bir video daha yakalandı. Bakalım Injustice 2 zırh sistemi nasıl çalışıyor?

NetherRealms’in geliştirdiği, ilk oyun Injustice Gods Among Us’un devamı niteliğindeki oyun Injustice 2 için bir video daha yayınlandı. Bu videoda oyundaki zırh sisteminin nasıl çalıştığı anlatılıyor. Bakalım Injustice 2 zırh sistemi nasıl çalışıyor?

Injustice 2 zırh sistemi, oyuncuların karakterlerine yeni görünüm kazandırmasını sağlıyor. Ancak bu sistemin etkisi sadece kozmetik değil, oynanışa da etki ediyor. Videoda da görüldüğü üzere seçilen eşyalar karaktere dayanıklılık, sağlık ve savunma gibi özellikler getiriyor.

Dilerseniz Injustice 2’de yer alacağı doğrulanan oynanabilir karakterleri bir kere daha hatırlayalım

Aquaman, Atrocitus, Bane, Batman, Black Adam, Black Canary, Blue Beetle, Brainiac, Captain Cold, Catwoman, Cheetah, Cyborg, Darkseid, Deadshot, Doctor Fate, Firestorm, Flash, Gorilla Grodd, Green Arrow, Green Lantern, Harley Quinn, Poison Ivy, Robin, Scarecrow, Supergirl, Superman, Swamp Thing, Wonder Woman.

Injustice 2, 16 Mayıs’ta Playstation 4 ve Xbox One için satışa çıkacak. Geçtiğimiz günlerde oyunda yer alan Flash için bir tanıtım videosu yayınlanmıştı. İzlemek için tıklayın.

Uncharted: Lost Legacy, 10 saat üzerinde olabilir