ING Mobil , HUAWEI AppGallery’de yerini aldı

ING Mobil

ING Mobil uygulamasının altyapısı HUAWEI Mobil Servisler’e uyumlu hale getirilerek, AppGallery’deki yerini aldı.

AppGallery’de HUAWEI kullanıcılarının hizmetine sunulan ING Mobil ile bankacılık işlemlerinizi bulunduğunuz yerden ve dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen ING Mobil kullanmaya başlayarak, para transferinden fatura ödemesine, kredi başvurusundan sigorta poliçe yenilemesine kadar birçok işleminizi kolayca yapabilirsiniz. Henüz ING müşterisi değilseniz, uçtan uça dijital bir deneyimle ING Mobil’i indirerek ve “ING’li Ol”u tıklayarak sadece 3 adımda müşteri olma sürecini tamamlayabilirsiniz.

ING Mobil

HUAWEI AppGallery üzerindeki ING Mobil’de neler yapabilirsiniz?

  • ING Mobil ile e-Turuncu Hesap açarak birikimlerinizi değerlendirebilir, avantajlı mevduat oranlarından faydalanabilir, günlük kazanımlarınızı takip edebilirsiniz.
  • Ayrıca tek bir tuşla size en uygun krediye başvurabilir, anında hesabınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra, avantajlı bonus kampanyalarından faydalanmak için ING Bonus Kart’a başvurabilir, kart ekstrenizi kolayca görüntüleyerek dilerseniz harcamalarınızı taksitlendirebilir, kart limitinizi artırabilirsiniz.
  • ING’nin dijital bir şube olarak konumlandırdığı Cebimdeki Danışman ile ING Mobil üzerinden danışmanlara uzaktan bağlanarak dilediğiniz yerden bilgi alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım, birikim, sigorta, bireysel emeklilik ve ihtiyaç, taşıt, konut kredisi ürünleri hakkında bilgi alabilir veya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Diğer yandan ING Mobil’de yer alan akıllı bankacılık robotu INGo’ya bankacılık ürünleri ya da işlemleri ile ilgili sorularınızı sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz.

ING Mobil

HUAWEI AppGallery hızla büyümeye devam ediyor

HUAWEI hem popüler küresel uygulamalar hem de kullanıcıların sevdiği kaliteli yerelleştirilmiş uygulamalar da dahil olmak üzere, kullanıcılarının dijital yaşam tarzının temelini oluşturan en iyi uygulamaların HMS’e dahil edilme sürecini hızlandırmak için sürekli çalışıyor. HUAWEI AppGallery, hepsi basit ve sorunsuz bir tarama deneyimiyle arama yapılabilen haber, sosyal medya, eğlence ve daha fazlasını bulunduran, toplam 18 kategoride birçok uygulamayı içeriyor. Kullanıcıların bulamadığı bir uygulama varsa, tek yapmaları gereken; uygulama adını ‘İstek Listesine’ göndermek. Bu uygulama AppGallery’de yerini aldığında, talep eden kullanıcı bilgilendiriliyor.

HUAWEI AppGallery, kullanıcıların hassas verilerini ve gizliliğini korumak için en üst düzeyde doğrulama uyguluyor. Biyometrik veriler gibi kişisel olarak duyarlı bilgiler, HUAWEI cihazların dışında işlenmiyor ve kullanıcıya kişisel verileri üzerinde tam kontrol sağlıyor. EMUI ile kullanıcılar, uygulamaların izinleri üzerinde kontrol sahibi olabiliyor. Daha da önemlisi, tüm kullanıcı verileri anonimleştiriliyor ve her kullanıcının bölgesine karşılık gelen sunucularda yerel olarak depolanıyor.

TikTok Türkiye genelinde daha popüler bir hale geldi!