Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone X Fold katlanabilir telefonları yakında üretilebilir

iPhone X Fold katlanabilir telefonları yakında üretilebilir

Son dönemlerde akıllı telefon piyasasını alt üst eden katlanabilir ekran efsanesi, iPhone X Fold ile Apple tarafından da benimsendi. Kuruluşun Samsung ve Huawei gibi Dünya çapında etkin rakipleri de bulunuyor.

Samsung Galaxy Fold ile piyasaya hızlı giriş yapan Samsung, şu an için kullanıcıların tepkilerini takip ediyor. Aynı zamanda Apple ve Huawei gibi firmalar da, bu konuda yakın takipte. Bilindiği üzere Apple; kullanıcılardan çok ciddi talep gelmezse, yeni bir konsept denemiyor. Şu an için Huawei Mate X ve Galaxy Fold, kullanıcıların önemli bir bölümünden olumlu tepkiler alıyor.

Katlanabilir iPhone X Fold özellikleri şaşırttı

iPhone modelleri içerisinde ekran gövde oranı en iyi olanlardan bir tanesi de  iPhone X Fold. %93.6 ekran/yüzey alanı ve 6.6 inç AMOLED ekran bunun en büyük kanıtlarından. Açıldığında ise 8,3 inç ekrana dönüşebiliyor ve ekranın tamamını kullanabiliyorsunuz.

Normal şartlarda ön kameranın bir tane olması beklenir. Bu modelde ise çift kamera görmek mümkün. Böylece çok daha canlı bir selfie deneyimi yaşayabilirsiniz. Ön kameralar, 10 MP olarak belirlendi. Modelin arka bölümünde ise 12 MP ve 16 MP olarak tercih edilen üç kamera bulunuyor. Kameralardan üçüncüsü diğeri ise 3x zoom sağlıyor.

Ürünle ilgili en çarpıcı detay ise ısınma özelliği oldu. Çok soğuk havalarda bile bu model, kendisini ısıtacak bir sisteme sahip olacak.

Tüm bu sayılan özellikler, Apple tasarımcılarının ortaya koyduğu çizimlerden oluşuyor. Bu nedenle henüz kesin olduğunu söyleyemeyiz. Eğer bu tasarım sizi de heyecanlandırdıysa yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

iPhone almayı düşünenler dikkat! Fiyatlar düşüyor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler