Ana SayfaGenelHyrule Warriors Age of Calamity geliyor!

Hyrule Warriors Age of Calamity geliyor!

The Legend of Zelda: BoTW’dan 100 yıl önce neler olduğunu keşfetmenize imkan sağlayacak olan Hyrule Warriors Age of Calamity duyuruldu!

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’daki olaylardan bir asır önce, Great Calamity meydana geldi. Hyrule, krallığı sonsuza dek değiştiren kötü bir güç tarafından harap oldu ve karanlığa gömüldü. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’da Great Calamity’e değinilirken, hayranlar bu felaket olaydan önce olanları hiç deneyimlememişti… şimdiye kadar.

Hyrule Warriors Age of Calamity neler sunacak?

20 Kasım’da Nintendo Switch için özel olarak piyasaya sürülecek Age of Calamity’de oyuncular, Hyrule yok edilmeden önce unutulmaz yerlerinde destansı savaşlara katılacak ve Great Calamity gerçekleşmeden önceki zamana taşınacaklar. Oyunda, Link ve Zelda gibi The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanınan yüzlerin yanı sıra Hyrule Warriors serisinde ilk kez oynanabilecek olan dört Şampiyon gibi diğer tanınmış karakterler bulunuyor.

- Reklam -

Super Mario 35. yılını kutluyor! Yeni oyunlar geliyor!

Hyrule Warriors: Age of Calamity – A story set 100 years before Breath of the Wild videosunda, The Legend of Zelda serisinin yapımcısı Eiji Aonuma ve Koei Tecmo Games Hyrule Warriors yapımcısı Yosuke Hayashi, Age of Calamity’nin nasıl ortaya çıktığını anlatıyor ve oyunun ilk fragmanını gösteriyor.

Age of Calamity, Hyrule Warriors ve Fire Emblem Warriors hayranlarının aşina olacağı aksiyon dolu bir oynanışa sahiptir. Kombolar gerçekleştirmeye ve üst düzey özel yeteneklere odaklanan oyun, hızlı tempolu ve stratejiktir, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile doğrudan bağlantılı yoğun, kesintisiz bir aksiyon oyunu arayan oyuncular için mükemmeldir. Ek olarak oyun, Great Calamity olaylarını, ilişkilerini ve dramatik anlarını büyüleyici ayrıntılarla anlatan derinlemesine bir hikaye sunuyor.

Age of Calamity The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan bol miktarda ilham alıyor. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan Link ve Zelda gibi birçok karakter oynanabilir. Oyuncular sadece Hyrule’u savunmak için düşman sürülerini yok etmekle kalmayacak; ayrıca çevredeki bulmacaları çözecek, silahların ve becerilerin kilidini açacak, toplanan malzemelerle zanaat yapacak, eşya almak için mağazaları ziyaret edecek ve hayranların The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanıyacağı Sheikah Slate’in gücünü kullanacaklar.

Nintendo eShop’ta oyunu ön sipariş veren oyuncular, Link için oyun içi bonus silah olarak Lucky Ladle alacaklar.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting