Ana SayfaGenelHülya Avşar’dan simit açıklaması!

Hülya Avşar’dan simit açıklaması!

Yaptığı açıklama sonrasında tepkilerin odağı haline gelen Hülya Avşar’dan beklenen açıklama geldi. İşte detaylar!

Hülya Avşar’dan simit açıklaması! Bildiğiniz gibi dolar kuru çok kısa bir zaman dilimi içerisinde 10 liradan 18 liraya kadar çıkmıştı. Evet şimdi belki 11 lira bandına inmiş durumda ancak kabul etmek gerekir ki şu son bir hafta hiç de kolay değildi. İşte ortalığın gergin olduğu, doların her gün bir lira arttığı dönemde Hülya Avşar tarafından yapılan açıklama gündeme bomba gibi düştü. “Gerekirse simit yiyeceğiz ama bu zor günleri beraber atlatacağız.” diyen Avşar kızına tepkiler çığ gibi büyüdü.

Hülya Avşar’dan simit açıklaması!

Bu açıklama ünlü oyuncuyu sosyal medyanın diline düşürdü. Simidin fiyatını biliyor musun diyen de oldu iktidara yanılıyor diyen de.

simit

İşte tüm bu gelişmeler karşısında sessiz kalan Hülya Avşar, sonunda sessizliğini Twitter’dan yapmış olduğu açıklamayla bozdu. Avşar, “Sakinleştiyseniz sıra bende. O kadar konuşmanın içinden hep birlikte bu günleri aşacağız değil de simite takılanlar; hiç birinizi takmıyorum ve saymıyorum. Benim simit yeme meseleme gelince, yerim ya da yemem ama bildiğim bir şey var kendim kazandım, hiç de kolay olmadı.”

“Hala da kazanıyorum. Bunun hesabını kimseye vermedim, size hiç vermeyeceğim. Sizin gibi düşünenler demek ki başımızda olsa; ne demokrasi kalır ne konuşma özgürlüğü. Diyeceğim şu ki gerekirse simit yiyeceğiz ama bu günleri beraber atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

Renault Clio tekrardan 250 bin TL’nin altına düştü!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting