Huawei P30 Pro dayanıklılık testinde!

Huawei’nin kısa süre önce satışa sunduğu P30 Pro gerçek anlamda ne kadar sağlam? İşte Huawei P30 Pro dayanıklılık testi ile ilgili detaylar.

Akıllı telefon pazar önemli isimlerinden biri olan Huawei, yeni amiral gemisi modelini kısa süre önce satışa sunmuştu. Hali hazırda ülkemizde de satışta olan Huawei P30 Pro, 6999TL’lik fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Arka tarafında bulunan 4’lü ana kamera modülü ile özellikle düşük ışıkta muazzam fotoğraflar çeken P30 Pro, tasarımıyla da teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmıştı. Peki bu şık telefon, dayanıklılık anlamında ne kadar güvenilir?

Huawei P30 Pro ne kadar sağlam? İşte yanıtı!

Genel olarak telefonlara yaptığı sağlamlık testleriyle bilinen YouTube kanalı JerryRigEverything’in bu haftaki konuğu P30 Pro’ydu. Diğer akıllı telefonlara yapılan klasik testler Huawei P30 Pro’ya da yapıldı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Huawei’nin yeni amiral gemisi modelinin genel anlamda hayli dayanıklı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. P30 Pro’nun kolay kolay çizilmeyen bir ekranı bulunuyor. Ayrıca telefonun kasası da bükülmelere karşı hayli dayanıklı diyebiliriz.

Tabi ki yine de şunu belirtmemiz gerekiyor. P30 Pro’da kavisli ekran tasarımı tercih edildiği için telefonun darbelere karşı direnci, normal ekran tasarımlı modellere nazaran biraz daha düşük. Yani P30 Pro kullanıcılarının telefonu düşürme konusunda, diğer kullanıcılara göre biraz daha dikkatli davranmaları gerekiyor.

Galaxy Fold parçalarına ayrıldı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin