Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate X kutu açılış videosu sızdırıldı

Huawei Mate X kutu açılış videosu sızdırıldı

Katlanabilir ekranlı ilk modelini bu yılın başlarında tanıtan Huawei, Mate X için geri sayıma geçmiş durumda. İşte konu hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon pazarının güçlü isimlerinden biri olan Huawei, katlanabilir ekrana sahip ilk modelini 2019’un başlarında gerçekleştirdiği özel etkinlikte tanıtmıştı. Etkinlik üzerinden aylar geçmiş olmasına karşın Mate X hala satışa sunulmadı.

Huawei Mate X modelinin satışa sunulmamasının en önemli nedeni ise Samsung’un Galaxy Fold’ta yaşadığı sorunlar olmuştu. Fold’un ekranında ortaya çıkan kırılma sorunları, Huawei’nin de geri adım atmasına neden oldu. Çinli üretici Mate X’i kusursuz bir yapıya bürünene kadar satışa sunmayacağını açıklamıştı.

huawei mate x

Nitekim aylar sonra Çinli üretici Mate X modelini kusursuzlaştırmayı başardı. Bu ayın sonların satışa sunulacak olan Mate X’in kutu açılış videosu da geçtiğimiz gün sızdırıldı. Sızdırılan videoda Huawei’nin Mate X’e bir ekran açma tuşu eklediğini görüyoruz. Katlanan ekranı serbest bırakmak için bu tuşa basmak gerekiyor. Dilerseniz bahse konu bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dip not olarak belirtelim. Mate X’in ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmış değil.

Samsung ince camlı katlanabilir telefon üretecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler