Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Çin'i Mate X posterleriyle süslüyor!

Huawei Çin’i Mate X posterleriyle süslüyor!

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Huawei, ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Mate X için pazar çalışmalarına başladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Son dönemde Huawei ismini sıkça duyar olduk. Bu durumun temel nedeni ise ABD ve Çin arasında yaşanan ticaret savaşı oldu. Trump hükümeti bu savaşı kazanabilmek için Çin’in teknoloji tarafındaki en güçlü isimlerinden biri olan Huawei’yi hedef tahtasına oturttu.

Çeşitli yaptırımlar ile Çinli üreticinin şirket değerini tepetaklak eden Trump hükümeti, kısa süre önce de yaptırımların devam etmesi için herhangi bir neden bulunmayacağını açıklamıştı.

Huawei Mate X için geri sayıma geçti

Bu açıklama, Huawei sahiplerine derin bir oh çektirdi. Elbette bu açıklama sonrası Çinli üreticinin eski parlak günlerine dönüp dönemeyeceği büyük merak konusu.

Görünen o ki Huawei, yaptırım kararları ve söylentilere aldırış etmeden daha önce hazırladığı ürün takvimini işletmeye devam ediyor.

Çinli üretici bu yılın başlarında tanıttığı katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Mate X için geri sayıma geçmiş durumda. Hatırlanacağı üzere daha önce Huawei Mate X’in Eylül ayında global pazarda satışa sunulacağı belirtilmişti. Bu tarihin yaklaşması üzerine Çinli şirket pazar çalışmalarına hız verdi.

İşte kendi evinden yani Çin’den başlayan Huawei, bütün mağazalarını MateX’in posterleriyle süslemeye başladı.

Eğer Huawei’nin katlanabilir ekranlı modeli, Galaxy Fold gibi aksilikler yaşamazsa bu alanda önemli bir satış başarısı elde edebilir.

1500 TL altı en iyi telefonlar için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler