Ana sayfa Akıllı Telefon 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar 2019 Temmuz

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar 2019 Temmuz

Dolar düşüyor… Euro düşüyor… Peki ya akıllı telefon fiyatları? İşte Temmuz’da 1500 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar.

Yaz tatiline çıkmadan önce kaliteli fotoğraflar çekebileceğiniz, uygun fiyatlı bir akıllı telefon mu almayı düşünüyorsunuz? O zaman sizleri 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar listemize alalım.

Malum, son dönemde döviz kurlarında gözle görünür bir düşüş yaşandı. Peki bu düşüş ülkemizde dışarıdan gelen telefonların fiyatlarını nasıl etkiledi?

Huawei Android yasağı kalkıyor! Kartlar yeniden dağıtılıyor!

Aslında normal şartlarda akıllı telefon fiyatlarının geçtiğimiz aya oranla daha uygun olması lazımdı. Zira döviz kurlarında yaşanan düşüş sonrası, telefon fiyatlarının da düşmesi normal olacaktı.

Fakat geçtiğimiz ay ÖTV oranlarının yükselmesi nedeniyle, döviz kurlarındaki düşüşü pek hissedemedik. Çünkü olması gereken indirimler, ÖTV zammına kurban gitti.

Herşeye rağmen 1500 TL altına alabileceğiniz oldukça kaliteli modeller mevcut. Şimdi lafı daha fazla uzatamdan sizleri 1500 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar listeli ile başbaşa bırakalım.

1500 TL altı akıllı telefon tavsiyesi

Samsung Galaxy M10

Yonga Seti: Exynos 7870
RAM: 3GB
Dahili Depolama: 16GB
Ekran: 720 x 1520 px 6.22 inç
Kamera: 13MP / 5MP
Batarya: 3400 mAh
Ortalama Fiyatı: 1350 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler