Huawei Ascend Mate 7 Plus’dan İlk Görüntüler

Huawei Ascent Mate 7

Çinli telefon üreticisi Huawei’nin önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği yeni phableti Huawei Ascend Mate 7 Plus’tan ilk görüntüler internete sızdırıldı.

Son dönemde hızla yükselen ve özellikle iPhone 6 Plus’ın başarısının ardından akıllı telefon üreticilerinin dikkatini çeken phablet alanına yönelen Çinli telefon üreticisi Huawei, bu alandaki yeni ürünü olan Huawei Ascend Mate 7‘yi IFA 2014 kapsamında resmi olarak tanıtmış ve Ekim ayında da piyasaya sürmüştü. Kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanan Huawei Ascend Mate 7’nin çıkışının üzerinden sadece birkaç ay geçmiş olsa da, Huawei yeni bir phablet üzerinde çalışmalara başlamış gibi görünüyor.

Yeni Hyundai KONA

Huawei-Ascent-Mate-7-Plus (1)

Huawei Ascend Mate 7 Plus adı altında piyasaya sürülmesi beklenen bu yeni akıllı telefon hakkında bilinenler oldukça kısıtlı olsa da, telefondan ilk görüntülerin internete sızdırılmasıyla birlikte telefonun tasarımı hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İnternete sızdırılan bu görüntülere bakılacak olursa Ascend Mate 7’ye oldukça benzer bir tasarıma sahip olan Plus versiyonu, asıl değişimi çerçeve konusunda yapacak. Bu ilk görüntüler göz önüne alındığında Huawei Ascend Mate 7 Plus’ın neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olacağını söylememk mümkün.

Huawei-Ascent-Mate-7-Plus (2)

Huawei Ascend Mate 7‘nin halihazırda 6 inç olan ekran boyutunda bir değişime gidilmesi beklenmiyor olsa da, telefonun kameraları konusunda bir geliştirme yapılabileceği ve Plus modelinde çift kamera teknolojisine yer verilebileceği belirtiliyor.

Snapchat İçin İmza Kampanyası Başlatıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir