Ana sayfa Akıllı Telefon HTC U11 için Android Pie güncellemesi yayınlandı

HTC U11 için Android Pie güncellemesi yayınlandı

Şu aralar var olma savaşı veren HTC, amiral gemisi modeli U11 için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte Android Pie güncellemesi hakkındaki detaylar.

Tayvan’ın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan HTC şu aralar zor günler geçiriyor. Çinli üreticilerin sektördeki yükselişi, en çok katı fiyat politikasına sahip üreticileri etkiledi. Nitekim HTC de bu üreticiler arasında yer alıyor.

Tayvanlı şirket son dönemde akıllı telefon bölümü için Google ile el sıkışmıştı. Fakat bu anlaşmanın detayları hiç bir zaman tam anlamıyla açıklanmadı. Dolayısıyla hala ikili arasında nasıl bir anlaşma bulunduğu bilinmiyor.

U11 için Android Pie güncellemesi yayınlandı

Tüm olumsuzluklara rağmen HTC model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Gelen son açıklamalara bakacak olursak devam da edecek. Elbette Tayvanlı şirketin eskisi kadar fazla model geliştirmediğini de belirtmemiz gerekiyor.

HTC, son olarak satışa sunduğu modelleri güncellemeyi de ihmal etmiyor. Şirketten yapılan açıklamada HTC U11 modeli için Android Pie güncellemesinin yayınlandığı belirtildi. Yayınlanan güncellemenin boyutu ise yaklaşık olarak 1.36GB.

3.22.709.2 kodu ile gelen güncelleme, telefonu yeni Android sürümüne yükseltiyor. Gerçi şu aralar Android Q beta güncellemeleri başlamışken, HTC U11 için gelen güncellemenin fazlasıyla geç kaldığını da söyleyebiliriz.

Google Pixel 3a ne kadar dayanıklı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler