Ana SayfaAkıllı TelefonHTC One M9 İçin Sistem Güncellemesi

HTC One M9 İçin Sistem Güncellemesi

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC One M9 modeli için yeni bir sistem güncellemesi ortaya çıktı. Güncelleme HTC One M9’a Android 5.1 Lollipop getirmiyor ancak telefonun genel sorunlarını çözüyor. HTC One M9 Firmware güncellemesinin detayları haberimizde.

htc-one-m9-sistem-yazilimi-guncellemesi

HTC One M9 için firma 1.40.401.5 sürüm kodlu yeni bir sistem güncellemesi dağıtımına başladı. HTC Firmware 1.40.401.5 aslında bir Android güncelleştirmesi değil. Telefonun, mevcut Android sürümündeki sorunlarını çözücü, hataları giderici ve performans artırıcı bir güncelleme. Bu güncellemeye ihtiyaç duyulmasının belli başlı bazı sebepleri var. Bunlardan ilki HTC One M9’un aşırı ısınması. Bir diğer sorun kameranın bazı durumlarda ışık yanılsamalarına düşmesi ve renkleri doğru algılayamaması. Aşırı aydınlık veya aşırı karanlık durumlarda kalması. Son sorun ise pil tüketimi. Bu güncelleme ile daha uzun kullanım ömrü vaad ediliyor.

Tabii tüm iyileştirmeler yukarıda saydıklarımızla sınırlı değil. HTC, arka planda performans artırıcı ve ufak hataları giderici çok sayıda iyileştirme yapmış durumda. HTC Firmware 1.40.401.5 güncellemesiyle HTC One M9’un ısınma sorununu çözebilir, daha iyi fotoğraflar/videolar çekebilir ve pil tüketimini iyileştirebilirsiniz. Güncelleştirmenin boyutu küçük. HTC Firmware 1.40.401.5 güncellemesi, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgesinde dağıtılmaya başlanıyor.

Helsinki Sokaklarında Bedava İnternet

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting