Honor 200 Serisinin Çıkış Tarihi Açıklandı

Honor 200 Pro

Merakla beklenen Honor 200 ve 200 Pro’nun ne zaman tanıtılacağı belli oldu. Yeni telefonlarının tanıtım tarihini açıklayan Honor, yeni görseller de paylaştı.

Hayatına Huawei’nin alt markalarından biri olarak başladıktan sonra yoluna bağımsız bir şirket olarak devam eden Honor, akıllı telefon dünyasındaki varlığını her geçen gün biraz daha güçlendiriyor. 2023’te çok sayıda yeni telefon piyasaya süren şirket, 2024’ü de dolu dolu geçiriyor. Honor 200 Lite’yi kısa süre önce kullanıcılarla buluşturan şirket, çok yakında bu seriye iki yeni model daha ekleyecek. Merakla beklenen Honor 200 ve 200 Pro, on gün içinde resmi olarak tanıtılacak.

Bir süredir gündeme olan Honor 200 serisine dair bir açıklama yapan şirket, bu iki telefonun 27 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikte resmi olarak tanıtılacağını duyurdu. Öte yandan şirket, her iki telefonun da tasarımını gözler önüne seren yeni tanıtım görsellerini de paylaştı.

Honor 200 2 1

Honor 200 serisinde standart model Snapdragon 8s Gen 3 yonga setinden güç alacak. Bildiğiniz gibi yonga seti Snapdragon 8 Gen 3’ün neredeyse aynı performansı sunan düşük maliyetli bir alternatifi olarak görülüyor. Öte yandan Pro modeli ise Snapdragon 8 Gen 3’ü kullanacak. Yani anlayacağınız 200 Pro diğer amiral gemisi modellerle yarışırken, standart model de onun sadece bir adım gerisinde kalacak.

Telefonlara dair ortaya çıkan bir diğer detay da batarya kapasitesi ve şarj hızları. Bu serideki telefonların 5200 mAh’lık bataryalara sahip olacağı söyleniyor. Gelen bilgilere göre telefonların şarj hızı ise 100 W olacak.

honor 200 1

GTA 6 Çıkış Tarihi Açıklandı