Hızlı ve Öfkeli için yeni bir spin-off filmi geliyor

hızlı ve öfkeli

Hızlı ve Öfkeli evreni genişlemeye devam ediyor. Bu yılın ortalarında gösterime girecek olan Hobbs and Shaw’dan sonra yeni bir spin-off filmi daha geliyor.

İlk Hızlı ve Öfkeli filmi 2001 yılında vizyona girmişti. Vin Diesel ve Paul Walker’ın baş rolünde yer aldığı film dünya çapında ses getirmeyi başarmıştı. Gişede de beklentilerin üzerine çıkan yapım, 2003 yılında Daha Hızlı ve Daha Öfkeli olarak bir kez daha seyirci karşısına çıktı. İkinci filmin de beklentilerin üzerinde bir hasılata imza atması, yapımcıları farklı bir temaya yöneltti.

Hızlı ve Öfkeli evreni genişlemeye devam ediyor

Serinin yaratıcısı ve yapımcısı konumunda bulunan Vin Diesel, üçüncü Hızlı ve Öfkeli filminde kendisini ve diğer çekirdek kadroyu geri plana çekerek Lucas Black ve Sung Kang’ın başrolde yer aldığı Tokyo Yarışı’nı seyircilerin beğenisine sundu. Tahmin edildiği üzere bu film de başarılı olmuştu. Sonrasında Hızlı ve Öfkeli 7’nin çekimleri sırasında serinin çekirdek kadrosundan Paul Walker trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu film serinin en çok izlenen halkası olmayı başardı.

Son olarak vizyona giren sekizinci filmle birlikte kadroya yeni isimler dahil edildi. Filmin geniş bir tarih aralığına yayılmış olması, bazı spin-off filmlerini de zorunlu hale getirdi.

Sekizinci filmle birlikte kadroya dahil olan karakterlerin hikayesi için Hobbs and Shaw’ın 2019 yazında vizyona gireceği açıklandı.

Tüm filmlerde yer alan kadın karakterin nasıl bir geçmişe sahip olduğunu aydınlatmak için de yeni bir spin-off filminin hazırlıklarına başlanıldığı duyuruldu. Görünen o ki Vin Diesel bundan sonra sadece Hızlı ve Öfkeli filmlerine yoğunlaşacak.

Organize İşler Sazan Sarmalı için yeni fragman