Ana SayfaGenelGülse Birsel'in Disney Plus kadrosu ortaya çıktı

Gülse Birsel’in Disney Plus kadrosu ortaya çıktı

Sinema ve televizyon dünyasının en önemli senaristlerinden biri olan ve bu zamana kadar pek çok efsane yapımın altında imzası bulunan Gülse Birsel, bu defa kalemini Disney Plus için eline aldı.

Gülse Birsel’in Disney Plus kadrosu ortaya çıktı. Ülkemizde şu an en çok tercih edilen medya akış platformunun Netflix olduğu bir gerçek. Ancak Amerikalı medya devinin işi her geçen gün zorlaşıyor. Önce yerli marka Exxen ile yeni bir mücadeleye girişen Netflix’in yeni rakibi olan Disney+ ise çok daha dişli çıktı. Daha ilk günden yerli yapımlara gösterdiği önemle Türkiye pazarını önemsediğini gösteren Disney+, ayrıca özel içerikler üretmeye de devam ediyor.

Disney+

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve Gülse Birsel tarafından Disney+ için hazırlandığı öğrenilen Yılbaşı isimli filmin konusu ve kadrosu netleşti. Buna göre, pandemi döneminde yaşanan komik olayların kaleme alındığı filmin kadrosunda, Cengiz Bozkurt, Ezgi Mola, İrem Sak, Serkan Keskin, Fatih Artman, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Alican Yücesoy ve Ayta Sözeri yer alacak.

Disney+

Gülse Birsel’in Disney Plus kadrosu ortaya çıktı

Ayrıca daha önce pek çok yapımda gördüğümüz üzere, Gülse Birsel bu filmde de kendisine de ufak bir yan rol yazacak.

Disney

Filmin kadrosunun tamamlandığı ve yakın zamanda çekimlerine başlanacağı öğrenilirken, “Yılbaşı” isimli bu yapımın ne zaman ekranlardaki yerini alacağı ise şimdilik bilinmiyor. Ancak Yılbaşı filminin başarısına göre, Gülse Birsel’in Disney Plus ile olan ortaklığının büyüyüp gelişmesi de kuvvetle muhtemel.

Blizzard, Heroes of the Storm için artık yeni içerik yayınlamayacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting