Gülse Birsel Avrupa Yakası için ilk mesajı verdi

Avrupa Yakası efsanesi geri dönüyor!

Bir süredir Avrupa Yakası’nın Exxen’de tekrar başlayacağına dair dedikodular vardı. Gülse Birsel açık bir şekilde olmasa da Avrupa Yakası için kolları sıvadığını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Gülse Birsel Avrupa Yakası için ilk mesajı verdi. Son olarak Jet Sosyete ile izleyicilerin karşısına çıkan Birsel beklenen reaksiyonu alamamıştı. Buna rağmen Jet Sosyete’nin Avrupa Yakası’na atıfta bulunduğu bölüm ciddi anlamda beğeni toplamıştı.

Bunun üzerine Avrupa Yakası’nın tekrardan yayınlanıp yayınlanmayacağı soruları ortalarda dolaşmaya başladı. Son olarak Avrupa Yakası’nın tekrar Exxen’de yayınlanacağı iddia edilmişti. Görünen o ki bu iddialar doğru çıkacak.

Gülse Birsel Avrupa Yakası için ilk mesajı verdi

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren Birsel, hali hazırda bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Birsel hesabından yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi.

Gülse Birsel Avrupa Yakası için ilk mesajı verdi

“ Paniğe infiale gerek yok arkadaşlar. Ben yazıyorum. Hayır çünkü sokakta filan durdurup fırça atıyorsunuz ya, ondan diyorum. Vallahi yazıyorum, boş durmuyorum. Evet komedi. Dijitale. Daha seyretmenize zaman var. Sağ olun, işime dönüyorum, sevgiler.”

Bu açıklamada asıl dikkat çeken unsur Birsel’in dijital için bir dizi hazırladığını söylemesi. Kesin olmamakla birlikte Birsel’in Exxen için Avrupa Yakası’nı hazırladığını söyleyebiliriz.

Avrupa Yakası zamanına damga vurmayı başarmış bir yapımdı. Dileriz yeni gelecek olan devam bölümleri de aynı tadı verir. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.

League of Legends dünya şampiyonası İzlanda’da yapılacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir