Ana sayfa Genel GTA 5 ve RDR 2 satış rakamları açıklandı

GTA 5 ve RDR 2 satış rakamları açıklandı

Take-Two yakın dönemde satışa sunulan popüler oyunlarının satış rakamlarını açıkladı. İşte GTA 5, RDR 2, Borderlands 3 ve NBA 2K20 gibi yapımların satış rakamları.

Rockstar ve 2K Games gibi isimlerin bağlı olduğu Take-Two, popüler oyunlarının satış rakamlarını açıkladı. Oyun sektörünün önemli ismi tarafından yapılan açıklamada GTA 5’in ilk çıktığı günden bu yana 115 milyondan fazla sattığı belirtildi.

GTA 5 ilk olarak 2013 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için satışa sunulmuştu. Oyun sonrasında PC için raflardaki yerini aldı. Yeni nesil konsolların satışa sunulması ile birlikte PlayStation 4 ve Xbox One için de raflardaki yerini alan GTA 5 muazzam bir satış başarısı elde etti.

rdr 2

Geçtiğimiz yıl PlayStation 4 ve Xbox One’a özel olarak satışa sunulan Red Dead Redemption 2 ise toplamda 26.5 milyon adet satmış. Elbette bu satış rakamlarına oyunun PC sürümü henüz dahil edilmiş değil. Hatırlanacağı üzere RDR 2 geçtiğimiz günlerde PC için de raflardaki yerini almıştı.

Stüdyonun popüler yapımlarından bir diğeri olan Borderlands 3 şimdiye kadar 7 milyon satarken, NBA 2K20 ise 6.5 milyon kopya satmış durumda.

PlayStation cephesinde önemli atama

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler