Google Play Store enleri bakın hangileri oldu

Play Store

Google Play Store enleri sonunda belli oldu. 2021 yılında ödül alanlar şaşırttı. Hadi gelin hem ödül alanlara hem de konuyla ilgili diğer detaylara birlikte bakalım.

Google Play Store enleri düzenli olarak her yıl yayınlanıyor. Bu yıl en iyi uygulamalar ve en iyi oyunlar açıklandı. Listede yer alanların bir kısmı gerçekten de şaşırtmayı başardı. 2021 yılında kullanıcıların seçimi ödülünü Paramount aldı. Geçen yıl bu ödüle Disney layık görülmüştü.

2021 yılında meditasyon uygulaması olan Balance tüm dallarda 1. olmayı başardı. Onun böylesine ciddi bir başarı elde etmesi açıkçası pek beklenmiyordu. Pandemi dönemi ile birlikte bu tür uygulamaların tercih edilme oranı artış gösterdi. Bu uygulamanın en iyi olarak seçilmesi pandeminin etkisi ile gerçekleşti.

Google Play Store enleri ortaya çıktı

Google Play Store oyunlar bölümünde de bazı değişimler yaşandı. Mesela oyunlarda ilk sıraya Pokemon UNITE yerleşti. Bu oyun en çok tercih edilenlerde zirvede görünüyor. Neredeyse çıktığı ilk günden beri bu oyun son derece popülerdi.

Google, Google Play Store enleriuygulamalarında üçüncü taraf ödemelerine izin verecek

Bu uygulama mağazasının en iyi bağımsız oyunu 7 Billion Humans oldu. En iyi çerez ise Cats in Time seçildi. En iyi rekabetçi oyun olarak League of Legends: Wild Rift zirveye oturmayı başardı. En iyi ezber bozan oyun Inked oldu. Uygulamalarda ise en eğlenceli uygulama Clubhouse seçildi. bu uygulama da çıktığı ilk günden beri son derece popülerdi. Google Play Store en iyileri 2021 yılı için seçilmiş oldu.

Facebook yapay zeka teknolojilerinde geriye düştü: Kullanıcılar tepkili

Birçok farklı adayın yarıştığı kategorilerde her daim en iyi olanlar listesinde zirvede Empathy yer alıyor. Peki sizin Google Play Store uygulama mağazası içerisinde en favori uygulamanız hangisi? Yorumlar bölümünden bu favori uygulamanızı bizlerle paylaşabilirsiniz.