Ana SayfaGenelGoogle, Pixel Watch'ı yakında piyasaya sürecek

Google, Pixel Watch’ı yakında piyasaya sürecek

Son gelen raporlara göre Wear OS 3.1 üzerinde çalışan Google, Pixel Watch’ın yakında piyasaya sürecek. 

Öncelikle Pixel Watch cihazın 2022 yılı içerisinde tanıtılacağını ancak net tarihin henüz olmadığını belirtelim. Google, Apple ve Samsung gibi alandaki en büyük oyunculara rakip olacak şekilde hazırlanmış bir cihaz için daha geniş kapsamlı bir altyapı sunması bekleniyor.

Pixel Watch

Pixel Watch, Wear OS’nin 3.1 sürümü olan en son sürümünde çalışacak. Bununla birlikte, Wear OS 3.1, sürüm 3.0’ın üzerindeki yetenekler ve estetik açısından yalnızca birkaç iyileştirme sunabilir. Yeni işletim sistemi, acemi akıllı saat için bir miktar avantaj sağlamalı, Google Pixel Rohan’ın Apple Watch gibi mevcut önde gelen modellerin üzerinde sunacağı iyileştirmelerin şeklini göreceğiz. Akıllı saatin etrafındaki belirsizliği artıran 11 Mayıs, Temmuz ve Ekim 2022 gibi söylentiler vardı. Mayıs tarihi, 2022 I/O Konferansına denk geliyor ve lansman için güvenilir bir tarih olabilir.

Pixel akıllı saatin bilgi ve özelliklerinin çoğu spekülatif olsa da, cihaz dairesel bir tasarımla gelebilir ve üst düzey EKG izleme sunabilir. Bu, akıllı saatleri önemli sağlık ve fitness cihazları olarak destekleyen temel sensörlere ek olacak. Ayrıca, piyasadaki öncülerle aynı seviyeye getirmek için 32 GB’a kadar dahili depolama sunduğu söyleniyor. Cihazın işlemcisinin de üst düzey olması bekleniyor ancak henüz bu konuda bir fikir yok. Yeni cihazın fiyatına dair de herhangi bir gösterge yok.

Realme 9 5G Avrupa fiyatı lansman öncesinde açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting