Ana SayfaDonanımChromebook Pixel 2 Yakında Piyasaya Sürülecek

Chromebook Pixel 2 Yakında Piyasaya Sürülecek

Team Work 2015 etkinliği kapsamında konuşan Google yöneticisi, bir süredir gündemde olan Chromebook Pixel 2’nin yakında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Amerikalı internet devi Google tarafından geliştirilen Chrome OS işletim sistemini kullanan ve dosyalarını bulut depolama servisleri üzerinde saklayarak düşük maliyetli tasarımlara olanak sağlayan chromebooklar, her geçen gün kullanıcılardan daha fazla ilgi görüyorlar. Chromebookların son dönemdeki bu yükselişinde düşük maliyetleri oldukça etkili olsa da, başta Chromebook Pixel olmak üzere üst düzey donanımsal özelliklere sahip etkileyici cihazlar da mevcut.

Chromebook_Pixel_2

Acer, Samsung, Lenovo ve HP gibi firmalar tarafından üretilen cihazlar sayesinde çeşitlenen Chromebook pazarına geri dönmeye hazırlanan Google, bir süredir gündemde olan Chromebook Pixel 2‘nin çok yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Team Work 2015 etkinliği kapsamında konuşan Google yöneticisi Renee Niemi, Chromebook Pixel 2’nin yakında piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıkladı ve yeni cihazın sınırlı sayılarda satışa sunulacağını söyledi.

Chromebook Pixel 2‘nin donanımsal özellikleri şimdilik belirsizliğini koruyor olsa da, yeni chromebookun da öncülünde olduğu gibi 12.85 inçlik ekrana sahip olacağı söyleniyor. Bunun yanı sıra tablet ve laptop karışımı olan Pixel 2’nin laptop modunda Chrome OS’yi kullanırken tablet modunda Android işletim sistemini kullanacağı belirtiliyor.

Microsoft Surface Tabletlerin Wi-Fi Sorunu Devam Ediyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU