Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel mini mi geliyor?

Google Pixel mini mi geliyor?

Teknoloji devi Google’ın Pixel 7 serisini tanıtmasına kısa bir süre kala ortaya atılan Pixel Mini söylentileri, kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Google Pixel mini mi geliyor? Akıllı telefon dünyasında henüz istediği pazar payına ulaşamayan ancak bunu başarabilmek için var gücüyle çalışan Google, yakın zamanda Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleriyle karşımıza çıkacak. Amerikalı teknoloji devi, bu iki modelin ismini ilk defa Mayıs ayındaki etkinlikte telaffuz etmiş ancak cihazlar hakkında çok fazla bilgi vermekten kaçınmıştı.

Google Pixel 7

Aradan geçen bunca süreye rağmen, hala Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerine ilişkin çok kapsamlı bilgilerin gelmemiş olması, Google’ın yeni amiral gemileri konusunda ne kadar ketum davrandığının bir göstergesidir. Bununla birlikte, duyumlarıyla ünlü Digital Chat Station tarafından servis edilen son bilgilerde, Google’ın Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’dan daha küçük ekranlı üçüncü bir model üzerinde çalıştığı ve bu cihazın da muhtemelen Pixel 7 Mini modeli olduğu iddia edildi.

pixel 6a 4

Google Pixel mini mi geliyor?

Aslına bakacak olursak, Pixel Mini söylentisi daha önce de gündeme gelmiş ancak sonrasında Google tarafından böyle bir telefon tanıtımı yapılmayınca söylentiler de rafa kalkmıştı.

pixel 6a 3

İşte bir kez daha dillendirilmeye başlanan söylentilere baktığımız zaman, Google’ın muhtemelen Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinden daha küçük bir cihaz üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz. Pixel 7 Pro’nun 6,7 inçlik, Pixel 7’nin ise 6,4 inçlik ekranlara sahip oldukları düşünüldüğünde, yeni modelin Mini unvanını hak edebilmesi için en fazla 5,8 inçlik bir panelle karşımıza çıkması gerekiyor. Tabi daha önce de söylediğimiz üzere, eğer böyle bir cihaz varsa.

Galaxy S23 ekranı şimdiden tepki çekti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting