Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel Fold’dan yeni bilgiler var

Google Pixel Fold’dan yeni bilgiler var

Google’un katlanabilir akıllı telefon modeli Google Pixel Fold, yavaş yavaş gündemi meşgul etmeye başlıyor.

Google Pixel Fold’dan yeni bilgiler var. Katlanabilir telefonlar bir süredir teknoloji dünyasının gündemini meşgul ediyor. Gerek Samsung gibi zaten bu piyasada olan markaların yeni katlanabilir akıllı telefon haberleri olsun, gerekse de Apple gibi henüz bu sektöre giriş yapmamış firmaların haberleri olsun, bir şekilde önümüze düşmeye devam ediyor.

İşte ikinci kategoriye giren markalardan biri olan Google, ilk katlanabilir akıllı telefon modeli Google Pixel Fold’un üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugüne kadar katlanabilir akıllı telefon modeli hakkında ser verip sır vermeyen Google, bu başarısını sürdürüyor. Bununla birlikte Google istediği kadar uğraşsın, sızıntıların önünün tamamen kesilmesi mümkün olmuyor.

Bugün Google Pixel Fold’a ilişkin sızdırılan yeni bilgi de bu söylediklerimizi tasdik eder cinsten. Öyle ki, internette dolaşan bir animasyonda, telefonun sim kart giriş yerinin nerede olduğu ve bunun nasıl kullanılacağına ilişkin görüntüler mevcut.

Google Pixel Fold’dan yeni bilgiler var

Bu görüntülerden de anladığımız kadarıyla, Google bu yeni akıllı telefonu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere normal şartlar altında Google’ın bu telefonu 2021 yılının sonunda tanıtması bekleniyordu.

Ancak hem yazılım cephesinde hem de ham madde cephesinde sıkıntı yaşayan Google, elinde olmayan sebeplerden dolayı Google Pixel Fold modelinin çıkış tarihinin birkaç ay ertelendiğini duyurmuştu. Bununla birlikte şu ana kadar elimize geçen kısıtlı bilgilerle bu akıllı telefonun 7.6 inç ekran büyüklüğüne ve Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip olduğu biliniyor.

Diğer bilgiler içinse biraz daha beklememiz gerektiğini hatırlatalım.

Soundcore Liberty 3 Pro :  Anker’den ezber bozan kulaklık

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU