Ana SayfaGenelGoogle Pixel 7 Pro ön siparişleri, lansman etkinliğiyle aynı gün başlıyor

Google Pixel 7 Pro ön siparişleri, lansman etkinliğiyle aynı gün başlıyor

Google, yakın zamanda küresel pazar için en yeni amiral gemisi Pixel 7 serisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Seride temel Pixel 7 ve daha üst seviye Google Pixel 7 Pro modellinin yer alması bekleniyor.

Google Pixel 7 serisi için lansmanın 6 Ekim’de yapılması beklenirken tanıtılacak cihazlar için bilgiler gelmeye devam ediyor. Üst modeli Pro için Lansman günü ile aynı gün ön siparişler de alınacak, yani yeni Google Pixel 7 Pro’nun 6 Ekim’den itibaren ön siparişe çıkacağı ortaya çıktı. Lansmanlarda her ne kadar bu şekilde bir süreç işlense de, Apple gibi ön siparişleri genellikle erteleyen bazı üretici firmaların olduğunu hatırlatalım.

Google Pixel 7 Pro

Cupertino merkezli dev, 7 Eylül’de iPhone 14 serisini duyurmuştu ancak ön siparişler 9 Eylül’de başlamamıştı. Ayrıca, orijinal tanıtım videosu yalnızca Pixel 7 Pro’ya özel olarak atıfta bulunuyor. Ancak Pixel 7 serisinin tamamının aynı tarih içerisinde ön siparişe açılacağına inanılıyor. Ancak, tüm detayları bilmek için resmi duyurusunu beklememiz gerekecek.

Akıllı telefon üreticileri de en son lansmanlarını zaman zaman kademeli bir şekilde piyasaya sürdüklerinden, vanilya Pixel 7 modelinin piyasaya biraz sonra sunulabileceğini unutmayın. Bir örnek, Apple’ın iPhone 14 Plus’ı diğerleriyle aynı gün ön siparişler için hazır hale getirmesi, ancak teslimatını yapmadığını hatırlatalım.

OnePlus 11 Pro’nun tüm özellikleri sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting