Google Pixel 7 çıkış tarihi sızdırıldı

Google Pixel 7

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun çıkış tarihi sızdırıldı. Görünüşe bakılırsa Google yeni telefonlarını beklenenden önce çıkaracak.

Google, Pixel akıllı telefonlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Google Pixel 7 adını taşıyan bu yeni Google akıllı telefon, geçtiğimiz haftalarda çeşitli sızıntılarla karşımıza çıktı. Hem Google’ın açıklamaları, hem de son dönemde gelen sızıntılar telefonun yıl bitmeden çıkacağını ortaya çıkardı. Buna rağmen telefonun tam olarak ne zaman çıkacağı bugüne kadar belirsizliğini koruyordu. Ancak bugün gelen bilgilerle birlikte telefonun çıkış tarihi de belli oldu.

Teknoloji dünyasıyla ilgili doğru çıkan sızıntılarıyla tanınan Jon Prosser, Google içinden çok güvenilir kaynaklardan Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun çıkış tarihini öğrendiğini açıkladı. Prosser’a göre Google yeni Pixel telefonlarını 13 Ekim’de piyasaya sürecek.

Google Pixel 7

Prosser ayrıca telefonlar satışa sunulmadan bir hafta önce Google’ın bir etkinlik düzenleyeceğini ve aynı gün, yani 6 Ekim’de telefonları önsiparişe açacağını iddia ediyor. Son olarak Prosser’a göre Pixel 7, fiyat olarak geçen yılın Pixel 6’nın çıkıştaki fiyatıyla hemen hemen aynı fiyata raflardaki yerini alacak.

Daha önce gelen bilgilere bakılırsa Pixel 7, özellikle selfie kamerasıyla oldukça iddialı olacak. Çünkü telefonun selfie kamerasıyla 4K video kaydedebilecek kabiliyette olacağı söyleniyor. Öte yandan hem selfie kamerasında hem de arka kameralarda yapay zeka yazılımındaki geliştirmeler sayesinde daha iyi bir performans sunulacağı belirtiliyor.

Star Wars dizisi Andor’dan yeni fragman


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir