Google Chrome için yeni güncelleme!

Google Chrome

Google Chrome için yeni güncelleme bugün App Store’da yayınlandı. Google Chrome güncellemesi ile gelen yenilikler haberimizde yer alıyor. Bakalım Chrome’a hangi yeni özellikler eklenmiş?

Google, mobil platformlardaki uygulamalarını yenilikler ile güncellemeye devam ediyor. İnternet devi şimdi de iOS platformunda yer alan Chrome uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi.

Varsayılan arama motoru için geliştirmeler yapan Google, Chrome kullanıcılarının diğer arama motorlarını kullanmalarına izin veriyor.

Google bahar temizliğine başlıyor!

Chrome 73 sürümünü App Store üzerinden yükleyerek aşağıda yer alan yenilikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Chrome güncellemesi ile gelen yenilikler

Formlar otomatik olarak doldurulmazsa artık klavyenin üzerindeki simgelere dokunup kayıtlı şifrelerinize, adreslerinize ve kredi kartı bilgilerinize kolayca erişebilirsiniz.

Varsayılan arama motorları listesi güncellendi. İstediğiniz zaman kendi tercih ettiğiniz arama motorunu varsayılan olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için, Chrome’da söz konusu web sitesini açıp arama yapmanız ve sonra Chrome ayarlarına giderek arama motorunu eklemeniz gerekir.

Web sitesi geliştiriciyseniz artık JavaScript konsolu mesajlarını görüntüleyebilirsiniz. Etkinleştirmek için chrome://inspect adresine gidin, ardından istediğiniz işlemleri başka bir sekmede gerçekleştirin. Yazdırılmış JavaScript konsolu günlüklerini görüntülemek için aynı chrome://inspect sekmesine geri gidin.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin