AirPods 2 özellikleri nasıl olacak?

AirPods 2 özellikleri

Apple, 25 Mart etkinliğinde AirPods 2 modeli ile karşımıza çıkacak. Peki, AirPods 2 özellikleri nasıl olacak? AirPods 2 özellikleri ile iPhone sahiplerine neler sunacak? İşte karşınızda tahmini AirPods 2 özellikleri!

Apple, 25 Mart 2019 tarihinde Steve Jobs Theater’da düzenleyeceği etkinlikte yeni ürün ve yazılımlarını tanıtacak. Apple’ın yenilikleri arasında abonelik sistemine dayalı Netflix gibi içerik servisi ve düşük olasılıkla da Xbox One’ın Game Pass’i gibi oyun abonelik sistemi olacak. Cupertinolu teknoloji üreticisi bu hizmetlerin yanında uzun zamandır beklenen AirPods 2’yi de tanıtacak. Peki, AirPods 2 ilk modele göre farklı neler sunacak?

AirPods 2 özellikleri nasıl olacak?

Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods 2, Apple W2 çipi ile gelecek. Apple W2 sayesinde hem bağlantı kalitesi iyileştirilecek hem de güç tüketimi azalacak. AirPods 2, iPhone Xs etkinliği öncesinde gösterilen ön giriş videosunda sergilenmişti aslında. Bu videoda AirPods 2’nin su geçirmez özelliğine ve Hey Siri komutunu destekleyeceğine dikkat çekilmişti.

Apple Mart etkinliğinde ne tanıtacak?

AirPods 2’nin kutusu ise AirPods’tan farklı kablosuz şarj özelliği ile gelecek. Analistler AirPods 2’nin Google Pixel modellerinde kullanılan alaşımdan üretileceğini söylüyor. Bu sayede daha farklı bir hissiyatı olacak. AirPods 2’nin bu sefer beyaz renk seçeneğinin dışında siyah ve düşük ihtimalle de olsa kırmızı renk seçeneği ile geleceğini belirtelim.

AirPods 2 özellikleri


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin