Ana SayfaHaberGoogle Android 12 Beta 2.1'i hata düzeltmeleriyle yayınladı

Google Android 12 Beta 2.1’i hata düzeltmeleriyle yayınladı

Yalnızca geliştiricilere yönelik birkaç aylık sürümlerin ardından Android 12 genel beta alanına girmiş bulunuyoruz. Ve bugün Google, küçük artıştan da anlaşılacağı gibi, daha önce yayınlanan Google Android 12 Beta 2’deki hataları düzeltmeye yönelen Android 12 Beta 2.1’i yayınladı.

Google Android 12 Beta 2.1 bir çok problemi çözecek. Örneğin, kullanıcıların kilit ekranındaki öğelere erişmesini engelleyen, örneğin bildirimleri kaydırma ve hatta telefonun kilidini açmak için kaydırma gibi sorunları düzeltecek. Sırada, hava durumu ve takvim etkinliği bilgilerinin Bir Bakışta widget’da görünmemesine neden olan sorunlar son uygulamalara girilirken animasyonların titremesine neden olan sorunlar çözülecek. Android 12’de tanıtılan yeni mikrofon ve kamera izin göstergeleri bazen telefon yeniden başlatılana kadar takılıp tamamen kayboluyordu, ancak şimdi bu da düzeltildi. Daha da önemlisi, Beta’yı yükledikten ve cihazı sıfırladıktan sonra kullanıcıları kurulum sihirbazında takılıp bırakan bir hata da ortadan kalktı. Ve son olarak, Android Emulator‘da çalışmayı içeren bir sorun da güncelleme ile düzeltildi.

Google Android 12 Beta 2.1'i hata düzeltmeleriyle yayınladı

Yeni yapı SPB2.210513.011 olarak etiketlenmiş ve kablosuz olarak Beta 2’nin kurulu olduğu kişilere yönlendirilmekte. Uygun bir Pixel’iniz varsa ve bir sonraki Android sürümünü denemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken cihazınızı Android Beta for Pixel programına kaydettirmek ve ardından güncellemeyi alacaksınız. Google güncelleme ile bir çok sorunu çözdüğü için cihazınızda problem yaşıyorsanız güncellemeyi kesinlikle almalısınız.

Xiaomi Redmi Note serisi yeni özellikler kazanıyor: 8 dakikada tam şarj

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting