Amazon’un God of War dizisi resmen duyuruldu

PlayStation yılbaşı indirimleri

Amazon’un Prime Video platformunda yayınlanacak bir God of War dizisinin hazırlık aşamasında olduğu resmen duyuruldu.

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden God of War televizyona uyarlanıyor. Hatırlayacağınız gibi bir süre önce God of War’un diziye uyarlanacağı ile ilgili ilk haberler çıkmış ve Amazon Prime Video için bir God of War dizisi çekileceği iddia edilmişti. Bu iddialar dün Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan tarafından doğrulandı.

Sony Business Briefing konferansında düzenlenen soru cevap etkinliği sırasında konu hakkında konuşan Jim Ryan, Amazon’un bir God of War dizisi hazırladığını açıkladı. Ryan dizi hakkında başka bir detay ise açıklamadı.

God of War dizisi

Jim Ryan, Amazon tarafından hazırlanan dizi hakkında fazla detay paylaşmamış olsa da daha önce gelen haberler sayesinde dizi hakkında bazı detaylara sahibiz. Dizi Amazon’un başarılı iki dizininin yaratıcı ekibini bir araya getirecek. God of War dizisi, son yılların en iyi bilim kurgu dizilerinden The Expanse’in yaratıcıları olan Mark Fergus ve Hawk Ostby tarafından hazırlanıyor. Dizinin yaratıcı ekibinde yer alan bir diğer isim ise The Wheel of Time dizisinin yapımcılarından Rafe Judkins.

Diğer PlayStation oyunlarının uyarlamalarında olduğu gibi God of War’un dizi uyarlaması da Sony Pictures Television ve PlayStation Productions ortaklığında hazırlanacak.

Henüz dizinin çekimlerine başlanmadığı için net bir yayın tarihi vermek için çok erken. Ancak diziyi en erken 2023 sonlarında görebileceğimizi söylememiz gerekiyor. Üstelik 2024’te görme ihtimalimiz daha yüksek.

Xiaomi 13 ve 13 Pro beklenenden önce çıkabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir