Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 XL 5G sızdı!

Google Pixel 4 XL 5G sızdı!

Google’ın Ekim ayında tanıtacağı Google Pixel 4 XL 5G modeli bugün sızdı. Google, Apple’dan önce 5G teknolojisine giriş yapacak gibi görünüyor.

Google, Ekim ayında düzenleyeceği etkinlikte merakla beklenen Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerini tanıtacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 veya en iyi ihtimal ile 855 Plus’tan alacak olan Pixel 4 ailesinin bugün yeni bir varyantı daha ortaya çıktı. Bildiğiniz gibi 2019’un başında 5G teknolojisini destekleyen telefonlar görmeye başlamıştı.

Galaxy S10 5G ile Samsung, Mi MIX 3 5G ile Xiaomi ve Mate 20 X (5G) ile Huawei bu alanda yeni modellerini sergilemişti.

Samsung Galaxy S11 hangi renklere sahip olacak?

Apple ise iPhone 11 modelleri ile maalesef ki 5G teknolojisine geçiş yapmamıştı. Daha emekleme aşamasında olan bir teknoloji için yatırım yapmayarak en mantıklı kararı veren Apple, şimdi de Google’ın gerisinde kalacak gibi görünüyor.

Google Pixel 4 XL 5G Geekbench’te göründü!

Geekbench’te görüntülenen Pixel 4 XL 5G modeli 8 GB RAM ile gelecek. Pixel 4 XL ise 6 GB RAM’den beslenecek. Tek çekirdek bölümünden 761 puan ve çoklu çekirdek bölümünden 2326 puan alan Pixel 4 XL 5G isminden baya söz ettirecek gibi görünüyor.

Son olarak Geekbench’in algoritmasında yapılan değişikler sonucu performans puanlarında 5.000 barajını bile aşmanın zorlaştığını belirtelim. Artık böyle daha mütevazi puanlara alışmamız gerekiyor.

Google Pixel 4 XL 5G

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 Hangisi daha iyi?

İki Çinli telefon üreticisinin popüler telefonlarını karşılaştırdık. Redmi Note 8 Pro vs Oppo A9 2020 bakalım hangi telefon daha iyi? Redmi Note 8 Pro'ya baktığımızda,...

Son Haberler