Galaxy Watch kullanıcıları bu güncellemeyi bekliyor

galaxy watch 5

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından birçok Galaxy Watch modelini kapsayacak şekilde çıkarılacak yeni güncelleme, birçok önemli yeniliğe de ev sahipliği yapacak.

Galaxy Watch kullanıcıları bu güncellemeyi bekliyor. Akıllı saatler her gün biraz daha isimlerini hak etmeye devam ediyor. Sektörün önemli isimlerinden biri olan Samsung’da, akıllı saatlere yeni misyonlar tanımlayan isimlerden biri. Güney Koreli teknoloji devinin bir süredir Galaxy Watch 5, Galaxy Watch 5 Pro, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Klasik modellerini kapsayan yeni bir güncelleme paketi üzerinde çalıştığı biliniyordu. İşte şimdi de güncellemenin bu saatlere neler katacağı ortaya çıktı.

Google Asistan artık Samsung Galaxy Watch 4'te mevcut

Güncellemenin Samsung’un akıllı cihaz entegrasyon platformu SmartThings odaklı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer siz de bu güncellemeyi alacak akıllı saatlerden birine sahipseniz ve SmartThings platformuna kaydettiğiniz akıllı cihazlarınız varsa, artık birçok şeyi akıllı saatinizden kontrol edebileceksiniz.

Galaxy Watch 5

Galaxy Watch kullanıcıları bu güncellemeyi bekliyor

Örneğin evdeki akıllı klimalar artık saatinizden kapatılıp açılabileceği gibi ısı derecesi de ayarlanabilecek. Yine otomatik panjurlarınızın seviyesi, açık ya da kapalı olması gibi seçenekler de SmartThings’e ekli olması şartıyla Galaxy Watch modelleri üzerinden kontrol edilebilecek.

Samsung Galaxy Watch 4, ilk ürün yazılımı güncellemesini şimdiden aldı!

Hepsi bu kadar da değil, son zamanlarda popülaritesi artan akıllı kapı zilleri ve megafonlar da yine Galaxy Watch modellerinin kontrolünde olacak. Üstelik bu megafonlar üzerinden kapınızı çalan kişiyi görebilecek ve onunla canlı olarak sohbet edebileceksiniz. Üstelik ilerleyen süreçte SmartThings’in yapabileceklerinin artacağını ve akıllı saatlerin çok daha işlevsel hale geleceğini de belirtelim.

Netflix yakında parola ile ilgili yeni bir işlem başlatacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir