Ana SayfaAkıllı SaatGalaxy Watch 5 Pro bir kez daha görüldü

Galaxy Watch 5 Pro bir kez daha görüldü

Samsung Health uygulamasının beta versiyonunda fark edilen veriler sayesinde Galaxy Watch 5 Pro bir kez daha görüldü.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı saatlerini bu yıl bitmeden kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Bu akıllı saatler arasında yer alacağı artık kesinleşmiş olan Galaxy Watch 5 son dönemde çeşitli sızıntılarda karşımıza çıktı. Bu sızıntılar sayesinde akıllı saat hakkında ilk detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Gelen son sızıntı ise Galaxy Watch 5’in tek başına gelmediğini gösterdi.

Hatırlayacağınız gibi kısa süre önce gelen bir sızıntıda Galaxy Watch 5’in yanı sıra Galaxy Watch 5 Pro’nun da satışa sunulacağı iddia edilmişti. Samsung’un uygulamalarında fark edilen yeni bir detay, bu iddianın doğru olabileceğini gösterdi. Samsung Health uygulamasında görülen bilgiler sayesinde Watch 5 Pro bir kez daha görüldü. Böylece Watch 5’ten sonra Watch 5 Pro da büyük ölçüde kesinleşmiş oldu.

Galaxy Watch 5 Pro

9to5Google’ın Samsung’un Samsung Health uygulamasının beta kodları arasında bulduğunu bu detaylar sadece Galaxy Watch 5 Pro’yu ortaya çıkarmakla kalmadı. Aynı zamanda Galaxy Watch 5 Classic modeli için herhangi bir bilgi olmaması da dikkat çekti. Görünen o ki Galaxy Watch 5 Classic’in yerine Pro modeli çıkarılacak. Daha önce Samsung içinden gelen çeşitli sızıntılar da şirketin Classic modelini Galaxy Watch 5 ile birlikte emekliye ayırabileceğini gösteriyordu.

Galaxy Watch Classic serisiyle birlikte Samsung’un akıllı saatlerindeki dikkat çekici bir özellik de tarihe karışabilir. Bildiğiniz gibi Classic modellerinde uygulamalar ve menüler ekran çerçevesi çevrilerek kontrol edilebiliyordu. Son dönemde gelen söylentiler bu özelliğin de 2022 modellerinde olmayacağını gösteriyor. Samsung Health’deki veriler de bunu doğruluyor.

App Store’da 1.5 milyar dolarlık dolandırıcılık engellendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting