Ana SayfaGenelSpider-Man ve Miles Morales oyunları PC'ye geliyor

Spider-Man ve Miles Morales oyunları PC’ye geliyor

PlayStation’ın son yıllardaki en popüler oyunları arasında yer alan Spider-Man ve Miles Morales oyunları yakında PC’ye geliyor.

Sony yıllarca oyun alanında önceliği PlayStationlara vermiş ve en dikkat çekici oyunlarını hep PlayStation’a özel yapmış olsa da son yıllarda bu stratejisinde değişiklik yaptı. Artık God of War’dan Red Dead Redemption’a PlayStation’ın en popüler oyunları PC’ye de çıkıyor. PC’ye gelen bu oyunlara yakında bir önemli yapım daha eklenecek.

Sony’nin Insomniac Games stüdyosu 2017 yılında Spider-Man oyununun her zaman PlayStation 4’e özel bir oyun olarak kalacağını, PC’ye ya da Xbox’a gelmeyeceğini söylemişti. Ancak görünen o ki şirket bu konudaki fikrini değiştirmiş. Çünkü son yılların en popüler PlayStation 4 oyunlarından Spider-Man PC’ye geliyor. Oyunun Remastered versiyonu 12 Ağustos’ta PC için de satışa sunulacak.

miles morales spider man

Üstelik PC’ye gelen Örümcek-Adam oyunları bununla da sınırlı değil. Çünkü Miles Morales oyunu da PlayStation 4 ve PlayStation 5’in yanı sıra PC’ye de gelecek. Miles Morales oyununun PC versiyonu bu sonbaharda çıkacak.

Sony, PlayStation’da yeterince ilgi görmedikleri için değil, aksine bugüne kadar çıkardıkları en başarılı oyunlardan biri olduğu için PC’ye de çıkaracaklarını vurguladı. Şirket aynı zamanda Spider-Man oyununun bugüne kadar dünya genelinde 33 milyondan fazla kopya sattığını da açıkladı. Bu da oyunu bugüne kadar en çok satan Sony oyunlarından biri yapıyor. PC’ye çıktıktan sonra bu rakamın daha da büyümesi bekleniyor. Çünkü daha önce PC’ye gelen PlayStation oyunları, satış rakamlarında ciddi bir artış görmüştü.

Akıllı saatler artık akıllı bilekliklerden daha popüler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting