Ana SayfaGenelGalaxy Watch 5, kablosuz şarj cihazı ve 5W Şarj hızı ile geliyor

Galaxy Watch 5, kablosuz şarj cihazı ve 5W Şarj hızı ile geliyor

Samsung Galaxy Watch 5, son gelen raporlara göre öncekilerle aynı olan 5W kablosuz şarj cihazını kullanabilir.

FCC sertifikasyon web sitesinde bir Samsung 5W kablosuz şarj cihazının göründüğü bildirildi ve bunun Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen yaklaşan Galaxy Watch 5 serisi için olduğu tahmin ediliyor. Liste, diğer önemli özellikleri göstermiyor. Ancak bu ayın başlarında yayınlanan bir rapor, yaklaşmakta olan akıllı saatlerin önceki modellerden biraz daha büyük pillere sahip olacağını söylüyor.

Yayınlanan raporlara göre, FCC sertifikasyon sitesinde yakında çıkacak olan Galaxy Watch 5 Serisi için olabilecek yeni bir Samsung 5W hızlı şarj cihazı ortaya çıktı . Şarj cihazı, Galaxy Watch 5 40mm modelinin EB-BR900ABY model numaralı piliyle uyumlu EP-OR900 model numaralı web sitesinde görüldü.

Galaxy Watch 5

Watch 5’in Ağustos ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Samsung, saat 5 hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı, ancak akıllı saatin  40 mm ve 44 mm olmak üzere iki boyutta geleceğini zaten biliyoruz. Ayrıca bu yıl klasik bir model olmayacak. Şirket bunu bir “Pro” versiyonuyla değiştirdi.

Daha önceki sızıntılara göre, Watch 5 40mm versiyonu 276mAh bataryaya sahip olacak. Daha büyük 44 mm model ise 397 mAh pil ile gelecek. Yaklaşan saatlerin de Titanium ve Sapphire yapı taşıdıkları söyleniyor.

Katlanabilir akıllı telefon gönderileri 2022’nin ilk çeyreğinde yüzde 571 arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting