Galaxy Tab S9 özellikleri ile fark yaratacak

Galaxy Tab S8

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Tab S9 modelinde daha önce hiç yapmadığı bir şeyi yapmaya hazırlanıyor.

Galaxy Tab S9 özellikleri ile fark yaratacak. Samsung on yıldan fazla bir süredir tabletler piyasaya sürüyor, ancak Galaxy Tab S serisi hiçbir zaman suya ve toza dayanıklılık özelliği kazanamamıştı. Özellik, daha önce sadece Active serisi için ayrılmıştı, ancak SamMobile’ın raporuna göre sonunda Galaxy Tab S9 serisinde uzun yıllardır giderilmesi istenen bu isteğe bir cevap verecek ve yeni tablet modellerini suya /toza karşı dayanıklı hale getirecek.

Samsung Tab S8 ultra

Samsung, tabletlerine su ve toz partiküllerini itmek için kaplama eklemeye başladı. Eğer ortaya atılan iddialar doğruysa Samsung’un yeni S serisi tablet modeli Tab S9, resmi IP67 derecelendirmesini alacak. Yeni tabletin daha iyi korunup korunmayacağı veya neden resmi sertifikasyonla ilgili işlemlerin bu kadar uzun sürdüğü ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Galaxy Tab S8

Galaxy Tab S9 özellikleri ile fark yaratacak

Suya ve toza karşı resmi koruma getirerek, Galaxy Tab S9 tabletleri özellikle yurtdışında oldukça popüler olan banyo multimedya veya mutfak yardımı gibi yeni kullanım durumları için daha arzu edilir hale gelecektir. Samsung’un Galaxy Tab S9 modelini tam olarak ne zaman tanıtacağına ilişkin henüz net bir bilgi yok. Bununla birlikte birçok kaynak yeni tabletin 2023 yılının ikinci yarısında düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde boy göstereceğini iddia ediyor.

Galaxy Tab S8

Bilindiği üzere Samsung, büyük ihtimalle Ağustos ayında düzenleyeceği bir tanıtım etkinliğinde, bu yılın yeni Galaxy Z modellerini yani katlanabilir akıllı telefon sektörünün yeni hakimlerini tanıtacak.

Xbox’ın PC oyunları GeForce Now’a geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir