Galaxy S23 serisi renk seçenekleri sızdırıldı

s23

Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı Galaxy S23 serisinin olası renk seçenekleri ortaya çıktı.

Galaxy S23 serisi için bilgiler firmaya yakınlığı ile bilinen ünlü teknoloji analistlerinden Ross Young’dan geldi. Young’a göre, Güney Koreli teknoloji devi 2023 premium telefonlarını yalnızca dört renk seçeneğiyle piyasaya sürecek. Paylaştığı tweete bakıldığında, dört renk çeşidi Bej, Siyah, Yeşil ve Açık Pembe içerir. Bu bilgi doğruysa, Galaxy S23 serisinin bazı sınırlı renk seçenekleri olduğu anlaşılıyor.

Galaxy S23 serisi

Hatırlatmak gerekirse yeni nesil üst düzey akıllı telefonlar, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC ve geliştirilmiş kameralar gibi birinci sınıf teknik özelliklere ve özelliklere sahip olacak şekilde ayarlanmıştır. Temel Galaxy S23’ün yanı sıra Plus ve Ultra varyantının daha büyük pillere ve daha yüksek çözünürlüklü ön kameraya sahip olduğu söyleniyor. En üst seviye Galaxy S23 Ultra’nın da 200 megapiksellik bir birincil arka kameraya sahip olması bekleniyor.

Ancak bu dört seçeneğe bakıldığında, yeni renkler oldukça sınırlı kalıyor diyebiliriz. Karşılaştırıldığında, bu yılki Galaxy S22 serisi, ghost Beyaz, ghost Siyah, Yeşil, Grafit, Altın, Krem ve Kırmızı gibi çok çeşitli renklerde. Bu nedenle, iki yeni rengin eklenmesi dört gözle beklenecek bir şey, ancak daha fazla seçeneğin olmaması biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Amazfit Falcon tasarım ve temel özellikleri ortaya çıktı